reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Koronawirus raport. Szkoła” w TVN24 i TVN24 BIS

dodano: 2020-08-27 14:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN24 „Koronawirus raport. Szkoła” W związku z powrotem dzieci do szkół w dobie pandemii i pojawiającymi się wątpliwościami w TVN24 i TVN24 BIS ruszy program „Koronawirus raport. Szkoła”, nawiązujący do znanego już z anten nadawcy magazynu „Koronawirus raport”. Swoje pytania widzowie mogą wysyłać na Kontakt 24. Odpowiedzą na nie zaproszeni eksperci. Program będzie emitowany w czwartek i piątek, 27 i 28 sierpnia br. o godz. 20:30, a w sobotę i niedzielę, 29 i 30 sierpnia br. o godz. 18:00. Poprowadzą go Monika Tomasik i Katarzyna Zdanowicz, a wśród ekspertów pojawi się Justyna Suchecka.

TVN24 „Koronawirus raport. Szkoła”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W programie „Koronawirus raport. Szkoła” odpowiemy na najważniejsze pytania kierowane przez rodziców, którzy zastanawiają się nad tym, co przyniesie pierwszy dzwonek w szkołach od września. Gośćmi programu będą eksperci i praktycy, którzy o systemie edukacji wiedzą najwięcej. Jedną z ekspertek będzie pisząca od lat o edukacji dziennikarka tvn24.pl Justyna Suchecka. W programie pojawią się wasze pytania wysyłane na Kontakt 24. Czekamy na nie również w gorącym temacie Kontaktu 24 - informuje nadawca.


„Koronawirus raport. Szkoła” będzie emitowany w TVN24 i TVN24 BIS w czwartek i piątek o godzinie 20:30, poprowadzi go Monika Tomasik. W sobotę i niedzielę na program o godzinie 18:00 zaprasza Katarzyna Zdanowicz.

„Koronawirus raport. Szkoła” - emisja w TVN24 i TVN24 BIS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...