reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-21 - 2021-04-22 - 2021-04-23

Sport w polskiej TV 29.08.2020

dodano: 2020-08-28 12:12 | aktualizacja: 2020-08-29 14:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z FA Community Shield: Arsenal FC – Liverpool FC. Transmisja live z gali KSW 54 tylko w Cyfrowym Polsacie PPV.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

18:30 Żużel: Betard FIM Speedway Grand Prix, Wrocław:
2. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

12:00 Formula 1: Grand Prix Belgii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

15:00 Formula 1: Grand Prix Belgii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

17:30 Piłka nożna: FA Community Shield: 
Arsenal FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, studio: Mateusz Majak, Jarosław Koliński
Eurosport 1

10:05 Kolarstwo kobiet: Tour de France
Etap 1

13:55 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 1
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

09:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Sepang:
Wyścig

11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata, Alcaniz:
Superpole
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

17:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

20:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

22:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

00:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

03:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Sutton Coldfield:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Olympia Fields:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Metalika Recykling Kolejarz Rawicz - RzTŻ Rzeszów

15:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugelllo:
Wyścig

17:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugelllo:
Wyścig

01:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Daytona Beach:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Krzysztof Woźniak
 
nSport+

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Orzeł Łódź
Komentarz: Maciej Noskowicz
 
Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: KSW 54:
Mateusz Gamrot – Marian Ziółkowski
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski 

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Radomiak Radom – Widzew Łódź

15:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – Stelmet Enea BC Zielona Góra

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki: 
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk

01:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Jose Carlos Ramirez – Viktor Postol
Komentarz: Andrzej Kostyra
 
Polsat Sport Extra

10:45 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału kobiet
    
11:30 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału kobiet

12:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/8 finału mężczyzn

13:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału mężczyzn

14:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału mężczyzn

15:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/2 finału kobiet

16:00 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/2 finału kobiet

16:45 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału mężczyzn

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Radomiak Radom – Widzew Łódź

20:00 Boks: Gala, Stratford: 
Daniel Dubois – Ricardo Snijders

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Anthony Smith – Aleksandar Rakić
 
Polsat Sport News

10:25 Formuła 3: Grand Prix Belgii:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

14:00 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Finlandii:
Wyścig

16:45 Formuła 2: Grand Prix Belgii:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

19:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – 1. FK Pribram

22:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
Finał

01:30(so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
New York City FC – Chicago Fire FC

04:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Portland Timbers – Real Salt Lake
 
Sportklub

07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 
Komentarz: Marcin Grzywacz

14:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

18:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek
 
TVP Sport

11:40 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
KKP Bydgoszcz – UKS SMS Łódź
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska 

14:00 Jeździectwo: Puchar Narodów, Strzegom:
WKKW
Komentarz: Jarosław Idzi 

16:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski, Włocławek:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:00 Boks: Gala, Suwałki: 
Maciej Sulęcki – Sasha Yengoyan
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski 

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: 
Erislandy Lara – Greg Vendetti
Komentarz: Janusz Pindera, Grzegorz Proksa

04:05 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: 
Shawn Porter – Sebastian Formella
Komentarz: Janusz Pindera, Grzegorz Proksa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...
reklama