reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

Sport w polskiej TV 29.08.2020

dodano: 2020-08-28 12:12 | aktualizacja: 2020-08-29 14:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z FA Community Shield: Arsenal FC – Liverpool FC. Transmisja live z gali KSW 54 tylko w Cyfrowym Polsacie PPV.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 2

18:30 Żużel: Betard FIM Speedway Grand Prix, Wrocław:
2. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Raków Częstochowa
Komentarz: Marcin Rosłoń, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
Eleven Sports 1

12:00 Formula 1: Grand Prix Belgii:
3. sesja treningowa
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

15:00 Formula 1: Grand Prix Belgii:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół

17:30 Piłka nożna: FA Community Shield: 
Arsenal FC – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński, studio: Mateusz Majak, Jarosław Koliński
Eurosport 1

10:05 Kolarstwo kobiet: Tour de France
Etap 1

13:55 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 1
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

09:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Sepang:
Wyścig

11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata, Alcaniz:
Superpole
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

15:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

17:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

20:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

22:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

00:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

03:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Sutton Coldfield:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Olympia Fields:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Metalika Recykling Kolejarz Rawicz - RzTŻ Rzeszów

15:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugelllo:
Wyścig

17:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Mugelllo:
Wyścig

01:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Daytona Beach:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Krzysztof Woźniak
 
nSport+

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Orzeł Łódź
Komentarz: Maciej Noskowicz
 
Cyfrowy Polsat PPV

20:00 Sporty walki: KSW 54:
Mateusz Gamrot – Marian Ziółkowski
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski 

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Radomiak Radom – Widzew Łódź

15:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – Stelmet Enea BC Zielona Góra

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki: 
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki: 
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk

01:30 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas:
Jose Carlos Ramirez – Viktor Postol
Komentarz: Andrzej Kostyra
 
Polsat Sport Extra

10:45 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału kobiet
    
11:30 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału kobiet

12:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/8 finału mężczyzn

13:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału mężczyzn

14:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału mężczyzn

15:15 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/2 finału kobiet

16:00 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/2 finału kobiet

16:45 Siatkówka plażowa: Orlen Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/4 finału mężczyzn

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Radomiak Radom – Widzew Łódź

20:00 Boks: Gala, Stratford: 
Daniel Dubois – Ricardo Snijders

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Anthony Smith – Aleksandar Rakić
 
Polsat Sport News

10:25 Formuła 3: Grand Prix Belgii:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

14:00 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Finlandii:
Wyścig

16:45 Formuła 2: Grand Prix Belgii:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

19:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – 1. FK Pribram

22:00 Tenis: ATP World Tour, Nowy Jork:
Finał

01:30(so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
New York City FC – Chicago Fire FC

04:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Portland Timbers – Real Salt Lake
 
Sportklub

07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 
Komentarz: Marcin Grzywacz

14:00 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek

18:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Barcelona:
Wyścig
Komentarz: Michał Olszak, Jan Ciosek
 
TVP Sport

11:40 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
KKP Bydgoszcz – UKS SMS Łódź
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska 

14:00 Jeździectwo: Puchar Narodów, Strzegom:
WKKW
Komentarz: Jarosław Idzi 

16:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski, Włocławek:
Dzień 2
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:00 Boks: Gala, Suwałki: 
Maciej Sulęcki – Sasha Yengoyan
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski 

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: 
Erislandy Lara – Greg Vendetti
Komentarz: Janusz Pindera, Grzegorz Proksa

04:05 (so/nd) Boks: Gala, Los Angeles: 
Shawn Porter – Sebastian Formella
Komentarz: Janusz Pindera, Grzegorz Proksa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama