reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

Sport w polskiej TV 30.08.2020

dodano: 2020-08-29 12:12 | aktualizacja: 2020-08-29 14:20
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_07_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Formuły 1: Grand Prix Belgii. Transmisje live z PKO Ekstraklasy w Canal+ i TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda 

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Toronto Raptors – Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski
 
Eleven Sports 1

15:05 Formuła 1: Grand Prix Belgii:
Wyścig
Komentarz: Filip Kapica, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

10:30 Piłka nożna: Hyundai A-League:
Sydney FC – Melbourne City FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

12:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup, Belgia:
Wyścig

13:15 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 2
 
Eurosport 2

05:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

07:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

10:00 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

12:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Alcaniz:
Wyścig 2
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

13:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Alcaniz:
Wyścig 2
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Sutton Coldfield:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Olympia Fields:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Motowizja

07:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 3

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Wilki Krosno – Spechouse PSŻ Poznań

15:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig 2

17:40 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Mugello:
Wyścig 2
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Edward Durda

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Moje Bermudy Stal Gorzów – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
MrGarden GMK Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński 
 
Polsat

15:05 Formuła 1: Grand Prix Belgii:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna kobiet: Liga Mistrzyń UEFA: 
VfL Wolfsburg – Olympique Lyon

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Chrobry Głogów – Korona Kielce

15:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa – HydroTruck Radom

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki:
Mecz o 3. miejsce

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki:
Finał
 
Polsat Sport Extra

10:00 Siatkówka plażowa: ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/2 finału mężczyzn

11:00 Siatkówka plażowa: ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
1/2 finału mężczyzn

12:00 Siatkówka plażowa: ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:00 Siatkówka plażowa: ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

14:30 Siatkówka plażowa: ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
Finał kobiet

15:30 Siatkówka plażowa: ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
Finał mężczyzn

16:30 Siatkówka plażowa: ORLEN Mistrzostwa Polski, Mysłowice:
Ceremonia medalowa

20:00 Piłka nożna kobiet: Liga Mistrzyń UEFA: 
VfL Wolfsburg – Olympique Lyon
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga:
MKS Pogoń Awenta Siedlce – Master Pharm Rugby Łódź
Komentarz: Robert Małolepszy
 
Polsat Sport News

09:45 Formuła 3: Grand Prix Belgii:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

11:10 Formuła 2: Grand Prix Belgii:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – SK Sigma Ołomuniec
 
Sportklub

07:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 3

20:00 Dart: Premier League Darts:
12. runda
Komentarz: Kacper Merk
 
TVP Sport

13:30 Piłka nożna: 2. Liga: 
Hutnik Kraków – GKS Katowice
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow 

15:50 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2020:
Nagroda Europy
Komentarz: Jarosław Idzi

17:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski, Włocławek:
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara 

02:05 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Boston Bruins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...
reklama