reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Miesiąc reżyserek” we wrześniu w SundanceTV

dodano: 2020-08-28 12:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: SundanceTV/satkurier.pl

Sundance TV We wrześniu br. kanał SundanceTV w ramach pasma „Miesiąc reżyserek” pokaże swoim widzom takie produkcje jak „Ugryź mnie!”, „Cool It”, „Good Favour”, „Arkadia” i „Cała ta panika”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdą wrześniową środę o godzinie 22:00 kanał SundanceTV zaprasza na pasmo filmowe „Miesiąc reżyserek”, w ramach którego widzowie zobaczą pięć filmów stworzonych przez kobiety reżyserki. W ramach pasma zostanie wyemitowany między innymi film „Ugryź mnie!” w reżyserii Miny Djukic, która zabierze widzów w podróż po serbskich bezdrożach śladami dwójki ludzi. Dla bohaterów wędrówka będzie próbą odpowiedzenia sobie na pytanie czy przyjaźń z dzieciństwa wystarczy, by odbudować poczucie bliskości.

Kanał zaprasza widzów także na dokument „Cool It”, poruszający kwestię katastrofy klimatycznej, będący dziełem laureatki wielu nagród Ondi Timoner. Reżyserka towarzyszy Bjornowi Lomborgowi, kontrowersyjnemu autorowi książki „The Skeptical Environmentalist”, szukając odpowiedzi na pytanie, jak globalne ocieplenie wpływa na świat, w którym żyjemy.

Ponadto wyemitowany zostanie film „Good Favour”, za który autorka Rebecca Daly otrzymała nagrodę dla „Najlepszego reżysera” przyznawaną przez Dublin Film Critic’s Circle. Obraz skupia się na tajemnicy związanej z głównym bohaterem. Nastolatek po przejściach pojawia się znikąd w chrześcijańskiej wiosce, gdzie spotyka się z pomocą i troską. Jednak gdy zapobiega potencjalnej tragedii, społeczność postanawia wystawić go na próbę

Ponadto kanał pokaże takie produkcje jak „Cała ta panika” i „Arkadia” (więcej tutaj).

- Na cykl pięciu wyjątkowych i autorskich filmów w ramach cyklu „Miesiąc reżyserek” zapraszamy w każdą wrześniową środę o godzinie 22:00 - zachęca nadawca.

„Miesiąc reżyserek” we wrześniu 2020 roku w kanale SundanceTV:

„Ugryź mnie!” („Neposlušni”)
reżyseria: Mina Djukic, występują: Hana Selimovic i Mladen Sovilj 
emisja: w środę, 2 września br. o 22:00

Leni i Lazar w dzieciństwie byli najlepszymi przyjaciółmi. Kiedy Lazar wraca z odległych podróży na pogrzeb swojego ojca, Leni czuje, że przez lata rozłąki stali się sobie obcy. Pragnąc na nowo nawiązać więź ze swoją bratnią duszą, postanawia uciec od zgiełku dorosłego życia i zabrać Lazara w spontaniczną podróż po pięknej, skąpanej w słońcu krainie. Gdy rozkoszują się beztroską, Leni musi zdecydować, czy ich wspólna miłość do kłopotów wystarczy, aby zbudować na niej szczęśliwe życie.
 
Sage Adams w filmie „Cała ta panika”, foto: AMC Networks International
Sage Adams w filmie „Cała ta panika”, foto: AMC Networks International
Hana Selimović w filmie „Ugryź mnie!”, foto: Djordje Arambasic
Hana Selimović w filmie „Ugryź mnie!”, foto: Djordje Arambasic
Hana Selimović w filmie „Ugryź mnie!”, foto: Djordje Arambasic
Hana Selimović w filmie „Ugryź mnie!”, foto: Djordje Arambasic


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...