reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rozrywka, sport i seriale jesienią w Polsacie

dodano: 2020-08-28 12:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat/satkurier.pl

Polsat Jesienią br. w telewizji Polsat widzowie zobaczą transmisje sportowe oraz takie produkcje jak „Wieczór z gwiazdami. Jesień 2020”, „Wydarzenia”, „Gość Wydarzeń”, „Gliniarze” (sezon 9.), „Pierwsza miłość” (sezon 17.), „Love Island. Wyspa miłości” (sezon 2.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 2.), „Nasz nowy dom” (sezon 15.), „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show”, „Przyjaciółki” (sezon 16.), „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” (sezon 11.), „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 13.), „Kabaret na żywo. Przystanek Radość” (sezon 9.), „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”, „Mayday”, „Bad Boy” i „Bez skrupułów” („Solid Gold”).

Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Od przełomu sierpnia i września br. na antenę telewizji Polsat powracają uwielbiane przez widzów programy: „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska”, a także seriale obyczajowe i kabarety. W niedzielę, 30 sierpnia br. o godzinie 19:40 zapraszamy na antenę Polsatu na program „Wieczór z gwiazdami. Jesień 2020”, w którym zaprezentujemy nową ofertę programową stacji. Transmisję będzie można również obejrzeć na stronach internetowych polsat.pl, polsatnews.pl oraz interia.pl, a także w serwisach Ipla i Plus Fun - zapowiada nadawca. 

Jesień 2020 roku w ofercie telewizji Polsat:

„Wydarzenia”
emisja: codziennie

Jak zapowiada nadawca, „Wydarzenia” - w czterech odsłonach, od 12:50, co trzy godziny, widzowie mogą zobaczyć najbardziej obiektywny serwis informacyjny w polskiej telewizji - „Wydarzenia”. Główne wydanie „Wydarzeń” można śledzić codziennie o godzinie 18:50 na antenach Polsatu i Polsatu News. Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Natomiast wydania weekendowe „Wydarzeń 18:50” Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. Od 1 czerwca br. główne wydanie „Wydarzeń” zostało wydłużone, dzięki czemu widzowie w ciągu 60 minut otrzymują najważniejsze informacji z kraju i ze świata oraz rozmowy z najważniejszymi bohaterami danego dnia w programie „Gość Wydarzeń” zarówno w Polsacie jak i Polsacie News. Na obu antenach widzowie mogą zobaczyć także „Wydarzenia” o 12:50 i 15:50. Natomiast o 21:50 na widzów Polsatu News czekają „Wydarzenia Wieczorne” - kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień. Według ostatniego sondażu Ibris dla Onetu Polacy uznali „Wydarzenia” Polsatu oraz Polsat News za najbardziej rzetelne w kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi (więcej tutaj).

„Gliniarze” 9
emisja: od poniedziałku do piątku (od 31 sierpnia br.) o 17:00

Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie na fanów „Gliniarzy” czeka wiele niespodzianek. Nowo powstałe Centralne Biuro Policji, a w nim wielkie zmiany kadrowe. Nowy komendant, nowa intrygująca policjantka w zespole i młoda bardzo tajemnicza specjalistka od cyberprzestępczości. Dziewiąta seria będzie miała też okrągły jubileusz - jesienią br. widzowie zobaczą 500. odcinek serialu. Nowy sezon to także powrót ulubionych par policyjnych: Olgierda (w tej roli Arkadiusz Krygier) i Krystiana (Tomasz Skrzypniak) oraz Natalii (Ewelina Ruckgaber) i Jakuba (Piotr Mróz), a śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła, nowa w zespole, piękna i intrygująca Weronika Grot (Laura Samojłowicz). Pojawi się również nowa specjalistka od cyberprzestępczości, tajemnicza Żaneta Kujawska (Monika Miller), która umiejętnościami hakerskimi jest w stanie zadziwić nawet dotychczasowego informatyka, Dariusza (Michał Głowacki) (więcej tutaj).

„Pierwsza miłość” 17
emisja: od poniedziałku do piątku (od 31 sierpnia br.) o 18:00

Jak zapowiada nadawca, jesienią br. w serialu „Pierwsza miłość” widzowie będą świadkami wielu niespodziewanych zwrotów akcji. Główna bohaterka Maria (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) będą walczyć o życie ich śmiertelnie chorej córki. Problemy nie ominą również Emili (Anna Ilczuk), która będzie próbowała uwolnić się od znęcającego się nad nią Mateusza (Lesław Żurek). Oskarżony o zabójstwo Mikser (Błażej Michalski) przeżyje w więzieniu załamanie nerwowe. W poszukiwania zaginionej Magdaleny (Karolina Sawka) włączą się Mela (Ewa Jakubowicz) oraz Jan (Maciej Mikołajczyk), jako dziennikarz śledczy. Czy uda im się odnaleźć wielką miłość Miksera i oczyścić go z zarzutów? Trudne chwile czekają również Kingę (Aleksandra Zienkiewicz). Kobieta, aby pomóc Domańskim w walce o życie Juli, decyduje się na udział w tanecznym widowisku. Zyskuje ogromną popularność, co skutkuje problemami w szkole jej starszego syna Tomasza. Chłopak trafia pod opiekę szkolnej pedagog. Do obsady serialu dołączą aktorzy - Marek Siudym, który wcieli się w biologicznego ojca Marii, oraz Honorata Witańska jako pedagog pracująca w szkole Tomasza (więcej tutaj).

„Love Island. Wyspa miłości” 2
emisja: od niedzieli do piątku (od 31 sierpnia br.) o 22:05

Jak zapowiada nadawca, niekwestionowany hit na skalę światową, który rozgrzewa do czerwoności publiczność w 14 krajach. „Love Island. Wyspa miłości” powraca na antenę Polsatu oraz serwisu Ipla.tv. Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej edycji przyszedł czas na drugą odsłonę miłosnych przygód młodych, wysportowanych i atrakcyjnych singli. Na gorącą Wyspę Miłości stacja zaprasza od poniedziałku, 31 sierpnia, br. codziennie (oprócz sobót). Płomienne romanse, przyjaźnie, układy, zdrady, dramaty, morze śmiechu i wylanych łez - to wszystko i jeszcze więcej czeka uczestników w hiszpańskiej willi. Czy uda im się zdobyć serca widzów i zdobyć popularność taką, jak finaliści pierwszej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”? O tym widzowie przekonają się już wkrótce. Drugą edycję najgorętszego reality tv show ponownie poprowadzi Karolina Gilon - modelka i prezenterka telewizyjna (więcej tutaj i tutaj).

„Ninja Warrior Polska” 2
emisja: we wtorki (od 1 września br.) o 20:05

Jak zapowiada nadawca, wciągający od pierwszej minuty program udowadnia, że niemożliwe nie istnieje - a ludzkie granice wytrzymałości są wyłącznie po to, aby je przekraczać. Przed widzami II sezon przebojowego programu „Ninja Warrior Polska” - hitu, który od ponad 20 lat rozbudza największe emocje u widzów na całym świecie. Przypomnijmy, aby zdobyć tytuł „Polskiego Ninja” i nagrodę w wysokości 150 000 tysięcy złotych, uczestnicy mają do pokonania wyjątkowo trudny tor - 32 przeszkody na odcinku 150 metrów. Tor tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. Do tej pory tylko 9 śmiałkom na świecie udało się dotrzeć do końca, pokonać najważniejszą przeszkodę i zdobyć legendarną Górę Midoriyama. Podczas pierwszej polskiej edycji „Ninja Warrior Polska”, emitowanej w Polsacie jesienią 2019 roku, nie było zwycięzcy. Najdalej na torze przeszkód zaszedł Jakub Zawistowski. Tytuł „Polskiego Ninja” nie został zatem zdobyty. Czy w kolejnej edycji widowiska to się w końcu zmieni - o tym widzowie przekonają się jesienią br. w Polsacie. W drugim sezonie „Ninja Warrior Polska” zmagania uczestników niezmiennie komentować będą: dziennikarz i komentator Polsatu Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik MMA Łukasz Jurkowski „Juras”. Do zespołu dołączyła także Karolina Gilon (poprzednio była to Aleksandra Szwed) (więcej tutaj).

„Nasz nowy dom” 15
emisja: w środy i czwartki (od 2 września br.) o 20:00

Jak zapowiada nadawca, w piętnastym sezonie Telewizja Polsat wraz z niezawodną ekipą „Naszego nowego domu” pomoże kolejnym rodzinom żyjącym w skrajnych warunkach. Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia dla prawie dwustu rodzin. Niesamowite metamorfozy domów i mieszkań były zwieńczeniem traum, o których z bólem serca i łzami w oczach opowiadali bohaterowie programu. Jesienią br. na widzów czekać będą kolejne poruszające historie rodzinne. W tym sezonie ekipa programu będzie świętowała również dwusetny odcinek. Nie zabraknie łez wzruszenia, dramatycznych zdjęć pokazujących warunki mieszkaniowe wielu polskich rodzin, opowieści chwytających za serce. W nadchodzącym sezonie program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie sprawdzone trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy ekip Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski (więcej tutaj).

„Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show”
emisja: w środy (od 2 września br.) o 21:00

- W ramówce jesiennej przygotowaliśmy podwójną dawkę śmiechu! Czyli uwielbiane przez widzów programy kabaretowe pojawią się na antenie nie tylko, tradycyjnie w niedziele, ale również w środy! Dodatkowo proponujemy aż trzy zupełnie różne formuły programów kabaretowych - zapowiada nadawca. „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni show” - nowość w każdą środę na antenie Polsatu. Z okazji jubileuszu 15-lecia Paranienormalni zapraszają widzów na specjalny cykl programów z udziałem polskich kabaretów i zaproszonych gwiazd. Każdy odcinek prowadzi gość specjalny. Gospodarzem pierwszego odcinka będzie Krzysztof Ibisz. W programie zobaczymy przebojowy skecz kabaretu Ani Mru Mru, a gościnnie wystąpi również Przemysław Lieske „Pan Li” - najlepszy iżulionista świata. W niecodziennej roli pojawi się na scenie Anita Włodarczyk (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Przyjaciółki” 16
emisja: w czwartki (od 3 września br.) o 21:10

Jak informuje nadawca, serial od 8 lat cieszy się ogromną popularnością. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że przez ostatnie lata, co czwartek przed telewizorami „Przyjaciółki” śledziło średnio 2 miliony widzów (dane za Cyfrowym Polsatem).  W nowym sezonie do obsady serialu dołączają Alicja Wieniawa-Narkiewicz i Paweł Małaszyński. Co wydarzy się w szesnastym sezonie „Przyjaciółek”? Jak nowa postać, w którą wcieli się Paweł Małaszyński, wpłynie na losy głównych bohaterek? Zmieni ich życie na lepsze, a może przyczyni się do jakiegoś rozstania? Czy Inga (w tej roli Małgorzata Socha) zostanie żoną Maksa (Mateusz Janicki)? Na co postawi Zuzanna (Anita Sokołowska) - zagraniczną karierę, a może jednak rodzinę? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) będzie musiała oddać Klarę (Maja Śliwińska) obcym ludziom? Kiedy Anna (Magdalena Stużyńska-Brauer) z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski) zażegnają kryzys? Czy Dorocie (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławomirowi (Kacper Kuszewski) uda się być razem, mimo dzielących ich różnic? Przed kobietami kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów. Jesień br. z „Przyjaciółkami” będzie niezwykle barwna i pełna emocji (więcej tutaj).

„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” 11
emisja: w piątki (od 4 września br.) o 20:05 

Po kilkumiesięcznej przerwie gwiazdy i tancerze wracają na parkiet. Przed widzami XI edycja programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Jak zapowiada nadawca, wyjątkowe taneczne widowisko, które dosłownie kipi od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i Kryształową Kulę? Dwa pierwsze odcinki widowiska, które zostały wyemitowane wiosną 2020 roku, pokazały, że poziom XI edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” jest bardzo wysoki. A od piątku, 4 września br. na parkiecie zatańczą: piosenkarka Anna Karwan w parze z  Janem Klimentem; aktorka, wokalistka i influencerka Julia Wieniawa-Narkiewicz ze Stefano Terrazzino; serialowa Julia z „Przyjaciółek” Nicole Bogdanowicz z Kamilem Kuroczką; kodelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego na parkiecie Michała Bartkiewicza; gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka wraz z weteranem programu Polsatu, Rafałem Maserakiem; pogodynka Polsatu i Polsatu News Milena Rostkowska-Galant, a partneruje jej zwycięzca V edycji Jacek Jeschke; aktor Tomasz Oświeciński z nową trenerką Wiktorią Omyłą; aktor, twórca kabaretowy, rockman i sportowiec w jednym - Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa; uczestnik „Ninja Warrior Polska” Sylwester Wilk, który z każdej opresji wychodzi cało, a u jego boku Hanna Żudziewicz, laureatka VI edycji „Tańca z gwiazdami"; zwycięzca „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak, któremu w tanecznych zmaganiach towarzyszy Sylwia Madeńska, partnerka także w życiu prywatnym. W jury niezmiennie zasiądą: surowa Iwona Pavlović, sypiący anegdotami Andrzej Grabowski i wielokrotny mistrz świata w tańcu - Michał Malitowski! Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz (więcej tutaj).

„Twoja twarz brzmi znajomo” 13
emisja: w soboty (od 5 września br.) o 22:05

Emisja trzynastego sezonu widowiska „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpoczęła się wczesną wiosną, a zakończy... późną jesienią br. Uczestnicy pokazali już, że stać ich na wiele i nadawca zapewnia, że pandemia nie zgasiła w nich motywacji. Przypomnijmy, że w trzynastej edycji widowiska biorą udział: piosenkarki Małgorzata Andrzejewicz i Marta Gałuszewska, aktorki Natalia Avelon i Kamila Boruta, aktorzy Maurycy Popiel, Filip Gurłacz i Karol Dziuba oraz czadowy Czadoman czyli król dyskotek Paweł Dudek. Jak informuje nadawca, ich sceniczne metamorfozy w gwiazdy muzyczne ocenią: Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka i zwycięzca dwunastej serii Adam Strycharczuk. Program prowadzi najlepiej na świecie zgrany duet - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. Nagrania odbywają się w reżimie sanitarnym, a publiczność zredukowana została do 1/4 pierwotnej liczby. Wszyscy zobowiązani są do zachowywania odpowiednich odległości, dezynfekcji oraz mierzenia temperatury (więcej tutaj).

„Kabaret na żywo. Przystanek Radość” 9
emisja: w niedziele (od 13 września br.) o 20:00

Jak zapowiada nadawca, „Kabaret na żywo. Przystanek Radość” powraca. Ulubieńcy kabaretowej publiczności ponownie zabiorą widzów do niewielkiej miejscowości Radość, a dokładnie na słynny przystanek PKS, wokół którego toczy się życie mieszkańców. Tam spotkają oni nowoczesną sołtyskę Ewę Błachnio, jej asystenta Michała Wójcika i starego, ceniącego tradycję sołtysa Krzysztofa Hanke. Nie zabraknie Sławomira Zapały (w roli komendanta Straży Pożarnej) i jego żony Magdaleny Kajrowicz „Kajry”. W nowym sezonie do Radości zawitają również Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk i Przemysław Żejmo „Sasza”. Jesienią br. na widzów będzie czekała solidna dawka humoru w najlepszym wydaniu (więcej tutaj).

„Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”
emisja: wkrótce

„Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” to nowa odsłona cyklu kabaretowego w telewizji Polsat. Jak zapowiada nadawca, program połączy wszystko to, co widzowie lubią w dobrej rozrywce: kabaret, muzykę, ciekawych gości, niecodzienne rozmowy i mnóstwo niespodzianek. A wszystko to za sprawą prowadzących - Kabaretu Skeczów Męczących, i zaproszonych przez nich gwiazd. Za oprawę muzyczną odpowiada przebojowy zespół Enej. Każdy z odcinków będzie okazją do spotkania ze znanymi artystami kabaretowymi. Wśród gości pojawią się m.in. Igor Kwiatkowski, Jerzy Kryszak, Kabaret Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2 oraz niezwykle utalentowane i znane już z kolaboracji z Kabaretem Skeczów Męczących Monikę Dryl i Adriannę Borek (więcej tutaj).

Serialowe premiery prosto z kina
emisja: w soboty (jesienią br.) o 20:00

Jak zapowiada nadawca, prosto z kina na szklany ekran. Widzowie Polsatu tej jesieni zobaczą trzy seriale, nakręcone na podstawie kinowych hitów, takich jak „Mayday”, „Bad Boy” i „Solid Gold”. Wszystkie produkcje zostaną wyemitowane w telewizji Polsat premierowo. Serialowe pasmo zaplanowane jest na godzinę 20:00 w soboty. W głównych rolach pięcioodcinkowego serialu pod tytułem „Bez skrupułów”, na podstawie filmu „Solid Gold”, widzowie zobaczą Janusza Gajosa, Andrzeja Seweryna, Olgierda Łukasiewicza, Danutę Stenkę czy Piotra Stramowskiego. To budząca skrajne emocje historia powiązań polityczno-biznesowych, z oficerami Centralnego Biura Śledczego (CBŚ) w tle. Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka, która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy. Kilka lat później, odnajduje ją były szef, by namówić do powrotu i rozpracowania przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu (więcej tutaj). „Bad Boy” to serial nie tylko dla fanów piłki nożnej, chcących poznać ciemną stronę sportu. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców. Jak mówią niektórzy krytycy, „Bad Boy” to najlepszy obraz kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi. Specjalista od kina sensacyjnego, tym razem opowiada historię o środowisku kibiców piłkarskich. Jak to u Patryka Vegi - nie zabraknie powiązań z mafią i gangsterami. W pierwszoplanowych rolach widzowie zobaczą Antoniego Królikowskiego, Macieja Stuhra oraz  Andrzeja Grabowskiego. Role niepokornych kobiet zagrały Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Zawadzka (więcej tutaj). Po dwóch mocnych serialach sensacyjnych stacja proponuje także jedną z najśmieszniejszych komedii na świecie - „Mayday”. W skrócie: jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów! Ale czy dwie żony... to już zdrada? Jan (w tej roli Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie - jest mężem Barbary (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz... Marii (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Jana spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Scenariusz czteroodcinkowego serialu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Serialowe premiery tej jesieni będą miały miejsce w soboty o godzinie 20:00.

Sport
emisja: jesienią br.

Jak zapowiada nadawca, turnieje tenisowe i gale sportów walki, start nowego sezonu siatkarskiego w Polsce i Europie, powrót piłkarskiej Ligi Narodów oraz Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Jesienią każdy fan sportu znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie Grupy Polsat. Na początku września br. rozpocznie się drugi sezon piłkarskiej Ligi Narodów, czyli rozgrywek, które w założeniu mają zastąpić mecze towarzyskie. W odróżnieniu od nich, w Lidze Narodów gra toczy się o spadki i awanse pomiędzy dywizjami, do których poszczególne reprezentacje trafiają na podstawie rankingu. Rozgrywki stanowią też przepustkę na mistrzostwa świata. W drugiej edycji Ligi Narodów Polacy ponownie znaleźli się w europejskiej elicie. Pierwszym grupowym rywalem Biało-Czerwonych będą Holendrzy, a w kolejnych meczach kadra Jerzego Brzęczka zagra jeszcze z Bośnią i Hercegowiną oraz Włochami (więcej tutaj). Przełom września i października br. to początek nowych sezonów piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Wyjątkowo krótka przerwa między dopiero co zakończoną oraz nową edycją europejskich pucharów, to świetna wiadomość dla wielbicieli klubowego futbolu na najwyższym poziomie. Triumf Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium rozbudził apetyty polskich kibiców u progu nowego sezonu UEFA Champions League. Wyjątkowym zainteresowaniem będzie cieszyła się Liga Europy, której finał odbędzie się w Gdańsku (więcej tutaj). Także fani siatkówki nie będą narzekać na brak emocji. Oprócz nowego sezonu w PlusLidze (więcej tutaj) oraz Tauron Lidze (więcej tutaj), kanały sportowe Polsatu transmitować będą też mecze Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń oraz Pucharu CEV i Challenge Cup. Pięć polskich klubów już zapewniło sobie udział w fazie grupowej CEV Champions League, a dołączyć mogą do nich dwa kolejne (więcej tutaj). Za sprawą pandemii koronawirusa na jesień br. zostały przeniesione prestiżowe turnieje tenisowe rangi ATP Masters 1000. Widzowie kanałów sportowych Polsatu będą mogli oglądać między innymi rywalizację w Rzymie i Paryżu. Tradycyjnym zakończeniem sezonu będzie turniej Nitto ATP Finals w Londynie (więcej tutaj). Fani sportów walki przez całą jesień br. będą mogli liczyć na bogatą ofertę krajowych i zagranicznych wydarzeń pięściarskich oraz MMA. W niedzielę, 27 września br. przed upragnioną szansą stanie Jan Błachowicz. Najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki stoczy pojedynek o pas mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship (UFC(więcej tutaj). Swoje gale szykują też federacje Konfrontacji Sztuk Walki (KSW(więcej tutaj), Fight Exclusive Night (FEN(więcej tutaj) oraz Babilon MMA (więcej tutaj). Jesienią br. odbędą się kolejne wyścigi Formuły 1 (więcej tutaj) oraz Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) z udziałem Roberta Kubicy (więcej tutaj). Przez całą jesień br. widzowie kanałów sportowych Polsatu będą też mogli śledzić rywalizację w piłkarskiej Fortuna 1. Lidze (więcej tutaj), Fortuna Pucharze Polski piłkarzy (więcej tutaj i tutaj) oraz koszykarskiej Energa Basket Lidze (więcej tutaj).
 
Honorata Witańska w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Honorata Witańska w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Katarzyna Zawadzka, Adrian Kłos i Sebastian Przybylski w filmie „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska/Kino Świat
Katarzyna Zawadzka, Adrian Kłos i Sebastian Przybylski w filmie „Bad Boy”, foto: Aleksandra Mecwaldowska/Kino Świat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Małgorzata Andrzejewicz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Andrzejewicz w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Milena Rostkowska-Galant w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Milena Rostkowska-Galant w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Julia Wieniawa-Narkiewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Julia Wieniawa-Narkiewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Alicja Wieniawa-Narkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Alicja Wieniawa-Narkiewicz w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Zuzanna Krajewska/Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Zuzanna Krajewska/Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: Krystian Szczęsny
Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski i Karolina Szostak zapraszają na „Ninja Warrior Polska”, „Wydarzenia: Sport” i sportowe transmisje, foto: Cyfrowy Polsat
Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski i Karolina Szostak zapraszają na „Ninja Warrior Polska”, „Wydarzenia: Sport” i sportowe transmisje, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...