reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe odcinki seriali we wrześniu w Cartoon Network

dodano: 2020-08-31 04:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network We wrześniu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Jabłko i Szczypior”, „DC Super Hero Girls” i „Młodzi Tytani: Akcja!” (sezon 6.).

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2020 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Jabłko i Szczypior”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 września br.) o 18:00

Tytułowy duet wraz z przeprowadzką do wielkiego miasta całkowicie zmienia swoje życie. Jabłko i Szczypior zdobywają nowych przyjaciół i dzielnie radzą sobie z wyzwaniami. To wyjątkowo optymistyczni bohaterowie, którzy są przekonani, że mogą wyjść cało z każdej sytuacji. Co będzie można zobaczyć w najnowszych, premierowych odcinkach? Jabłko i Szczypior pomogą Frytce w realizowaniu jej wielkiej pasji - recytowaniu poezji. Z kolei Falafel zostanie aresztowany - duet głównych bohaterów nie uwierzy w jego winę i spróbuje wydostać kumpla z więzienia. A to nie koniec przygód tej dwójki. Pewnego dnia postanowią też pomóc właścicielowi obrabowanego sklepu muzycznego w odnalezieniu złodzieja (więcej tutaj).

„DC Super Hero Girls”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 14 września br.) o 14:50

Ta paczka przyjaciółek z liceum w Metropolis nigdy się nie nudzi. Oprócz standardowych nastoletnich problemów dziewczyny po lekcjach ratują swoje miasto przed złem. Każda z nich dysponuje inną supermocą - opanowanie i odpowiednie używanie magicznych zdolności nie jest jednak łatwe. Sprawę utrudnia też fakt, że bohaterki są zmuszone ukrywać swoją tożsamość przed wścibskimi mieszkańcami miasta i dociekliwymi dziennikarzami. Nieważne też czy imprezują, czy walczą z wrogiem - zawsze muszą pamiętać, by wrócić do domu przed dziewiątą. We wrześniu br. Cartoon Network pokaże zupełnie nowe przygody Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanny i Green Lantern. Oprócz swoich wyjątkowych umiejętności wszystkie posiadają jeszcze jedną, najsilniejszą z mocy - przyjaźń (więcej tutaj).

„Młodzi Tytani: Akcja!” 6
emisja: codziennie (od 21 września br.) o 16:45

Co robią młodzi superbohaterowie, gdy akurat nie muszą ratować świata? Są normalnymi nastolatkami zmagającymi się z dorastaniem i dylematami dojrzewania. Młodzi Tytani to nie tylko magicznie uzdolnione istoty, ale także grupa zgranych przyjaciół, którzy uczą się używać swoich mocy oraz ponoszą odpowiedzialność za swoje decyzje. Tym razem bohaterowie zdobędą nowe zdolności przekształcania się w super zaawansowane technologicznie pojazdy. Bestia uda się w odwiedziny do Doom Patrol, a podczas ceremonii rozdania nagród Robin zostanie porwany przez tornado i przeniesiony do tajemniczej krainy. Natomiast księga zaklęć Raven ulegnie zniszczeniu... A to tylko niektóre z wielu przygód, które widzowie będą mogli oglądać w Cartoon Network we wrześniu br. (więcej tutaj)
 
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...