reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animacje i plac zabaw we wrześniu w Boomerangu

dodano: 2020-08-31 05:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang We wrześniu br. kanał telewizyjny Boomerang szczególnie poleca swoim widzom seriale „Królewska Straż” i „Pat i świat” (sezon 2.), a w ramach pasma „Plac zabaw Boomeranga” takie produkcje jak „Królewska Straż”, „Mocny Mike”, „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Looney Tunes: Maluchy w pieluchach” („Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) i „Grizzy i Lemingi”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2020 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Plac zabaw Boomeranga”
emisja: codziennie (od 1 września br.) o 9:00 i 17:00
Na antenie kanału Boomerang zadebiutuje pasmo „Plac zabaw Boomeranga”, w ramach którego emitowane będą takie seriale jak „Królewska Straż”, „Mocny Mike”, „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Looney Tunes: Maluchy w pieluchach” („Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) i „Grizzy i Lemingi” (więcej tutaj).

„Królewska Straż”
emisja: codziennie (od 1 września br.) o 18:00

Nowość na antenie Boomeranga. Królewska Straż to specjalni wysłannicy z pięciu królestw: Lasu, Równin, Dolin, Dżungli oraz Lodu, którzy muszą połączyć swoje siły, by pokonać niebezpieczeństwa pogodowe. Każdy z tych odważnych zwierzaków ma swój niesamowity pojazd, a gdy nadchodzi zagrożenie, wszystkie wehikuły łączą się ze sobą tworząc ogromnego, silnego robota - Alfa-Bota. Często wyzwanie nadchodzi niespodziewanie, a wysłany w przestrzeń powietrzną dron potrafi drastycznie zmienić pogodę. Strażnicy będą także ratować z opresji rodzinę niedźwiedzi oraz mieszkańców miasteczka, którym zagraża wybuch wulkanu. Każdą akcję drużyna rozpoczyna bojowym okrzykiem: „Królewska Straż, już czas!”, następnie odważnie wkracza do akcji, by dbać o czystość środowiska i bezpieczeństwo (więcej tutaj).

„Pat i świat” 2
emisja: codziennie (od 21 września br.) o 17:20

Pat jest wyjątkowo uroczym psiakiem. Ten z pozoru zwykły kundelek, który nie jest zbyt zwinny i szybki, to w rzeczywistości bardzo bystre stworzenie, dzięki któremu jego przyjaciółka Lola wychodzi z każdych, nawet najbardziej zwariowanych tarapatów. Drugi sezon to jeszcze więcej zaskakujących przygód, nowi bohaterowie oraz improwizowane, ale bardzo dokładne plany Pata na to, jak uratować dzień Loli. Ten pies o dużym pyszczku i jeszcze większym sercu to przyjaciel, o jakim marzy każde dziecko (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...