reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animacje i plac zabaw we wrześniu w Boomerangu

dodano: 2020-08-31 05:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang We wrześniu br. kanał telewizyjny Boomerang szczególnie poleca swoim widzom seriale „Królewska Straż” i „Pat i świat” (sezon 2.), a w ramach pasma „Plac zabaw Boomeranga” takie produkcje jak „Królewska Straż”, „Mocny Mike”, „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Looney Tunes: Maluchy w pieluchach” („Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) i „Grizzy i Lemingi”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2020 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Plac zabaw Boomeranga”
emisja: codziennie (od 1 września br.) o 9:00 i 17:00
Na antenie kanału Boomerang zadebiutuje pasmo „Plac zabaw Boomeranga”, w ramach którego emitowane będą takie seriale jak „Królewska Straż”, „Mocny Mike”, „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Looney Tunes: Maluchy w pieluchach” („Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) i „Grizzy i Lemingi” (więcej tutaj).

„Królewska Straż”
emisja: codziennie (od 1 września br.) o 18:00

Nowość na antenie Boomeranga. Królewska Straż to specjalni wysłannicy z pięciu królestw: Lasu, Równin, Dolin, Dżungli oraz Lodu, którzy muszą połączyć swoje siły, by pokonać niebezpieczeństwa pogodowe. Każdy z tych odważnych zwierzaków ma swój niesamowity pojazd, a gdy nadchodzi zagrożenie, wszystkie wehikuły łączą się ze sobą tworząc ogromnego, silnego robota - Alfa-Bota. Często wyzwanie nadchodzi niespodziewanie, a wysłany w przestrzeń powietrzną dron potrafi drastycznie zmienić pogodę. Strażnicy będą także ratować z opresji rodzinę niedźwiedzi oraz mieszkańców miasteczka, którym zagraża wybuch wulkanu. Każdą akcję drużyna rozpoczyna bojowym okrzykiem: „Królewska Straż, już czas!”, następnie odważnie wkracza do akcji, by dbać o czystość środowiska i bezpieczeństwo (więcej tutaj).

„Pat i świat” 2
emisja: codziennie (od 21 września br.) o 17:20

Pat jest wyjątkowo uroczym psiakiem. Ten z pozoru zwykły kundelek, który nie jest zbyt zwinny i szybki, to w rzeczywistości bardzo bystre stworzenie, dzięki któremu jego przyjaciółka Lola wychodzi z każdych, nawet najbardziej zwariowanych tarapatów. Drugi sezon to jeszcze więcej zaskakujących przygód, nowi bohaterowie oraz improwizowane, ale bardzo dokładne plany Pata na to, jak uratować dzień Loli. Ten pies o dużym pyszczku i jeszcze większym sercu to przyjaciel, o jakim marzy każde dziecko (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...