reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Chyłka - Kasacja” w TVN i ITVN

dodano: 2020-08-31 09:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN Player „Chyłka - Kasacja” We wtorek, 1 września br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek drugiego sezonu serii „Chyłka”, zatytułowanego „Chyłka - Kasacja” (pierwsza to „Chyłka - Zaginięcie”), produkcji Player Original. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International). A co wydarzy się w premierowej odsłonie tej produkcji? Dodajmy, iż w serwisie VOD Player ma wkrótce zadebiutować trzeci sezon, zatytułowany „Chyłka - Rewizja”.

TVN Player „Chyłka - Kasacja”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W drugim sezonie serialu prawniczka oraz jej aplikant staną przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Tym razem ich zadaniem będzie obrona Piotra Langera juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo. Jak daleko posuną się adwokaci, by zwyciężyć na sali sądowej? W tej prawniczej batalii stawką będzie nie tylko wygrana w procesie.

„Chyłka - Kasacja” to produkcja Player Original oparta na pierwszym tomie serii Remigiusza Mroza o prawnikach z kancelarii Żelazny & McVay. Kiedy Piotr Langer junior zostaje oskarżony o brutalne morderstwo, jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen żąda, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Współpraca z aresztowanym okazuje się wyjątkowo trudna. Langer milczy, a prawnicy nie są w stanie ustalić przebiegu wydarzeń, które doprowadziły do jego zatrzymania. Dowody zebrane przez policję wskazują również na to, że podejrzany przebywał ze swoimi ofiarami w mieszkaniu jeszcze dziesięć dni po ich śmierci. Czy mimo to Chyłce i Zordonowi uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Ambitny prokurator Karol Rejchert zrobi wszystko, by nie dopuścić do wypuszczenia na wolność młodego Langera. Wkrótce sprawa okaże się wyjątkowo skomplikowana i niebezpieczna nie tylko dla prawników, ale także ich bliskich.

W śledztwo zaangażuje się komisarz Szczerbiński, doświadczony policjant, którego połączy z Chyłką bliska relacja. Ich zażyłość okaże się wyjątkowo bolesna dla Kordiana, który nadal będzie próbował okazać patronce swoje oddanie. Jego lojalność zostanie wystawiona na próbę, gdy - w zamian za informacje o poczynaniach Chyłki - Żelazny zaproponuje mu awans w kancelarii. W tym samym czasie z Zordonem skontaktuje się tajemniczy Gorzym, który na zlecenie swojego przełożonego, Siwowłosego, będzie chciał wpłynąć na wyrok w sprawie Langera juniora. Chyłka i Oryński spróbują za wszelką cenę dotrzeć do prawdy. Czy będą gotowi na to przerażające odkrycie?

„Chyłka - Kasacja” - w obsadzie: Magdalena Cielecka (jako Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian Oryński „Zordon”), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski (Kormak), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Olga Bołądź (Magda), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Henry McVay), Artur Żmijewski (Piotr Langer), Olgierd Łukaszewicz (Siwowłosy), Tomasz Schuchardt (Gorzym), Marcin Bosak (Karol Rejchert) i inni (więcej tutaj).
 
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Kasacja”, foto: Szymon Szcześniak/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Zaginięcie”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Rewizja”, foto: Agnieszka Jurek/TVN Discovery


„Chyłka - Kasacja” - sezon 2., emisja we wtorki (od 1 września 2020 roku) o godz. 21:30 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...