reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SportsTribal TV - nowy darmowy streaming ze sportem z całego świata

dodano: 2020-08-31 13:28 | aktualizacja: 2020-08-31 13:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosat/SportsTribal//Digital TV Europe

Sportstribal TV sport streaming 360px.jpg Wkrótce pojawi się SportsTribal TV - nowy, darmowy streaming ze sportem z całego świata. Nazywa się SportsTribal TV i jest to nowa bezpłatna usługa transmisji strumieniowej dla fanów sportu - ma być całkowicie finansowana z reklam. Debiut zapowiadany jest jeszcze w tym roku. W ofercie mają „linearne” wydarzenia sportowe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. SportsTribal TV zajmie się najbardziej popularnymi dyscyplinami, ale także sportami niszowymi i mikro niszowymi.

Sportstribal
Sportstribal TV sport streaming 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszym krokiem będzie uruchomienie niektórych kanałów cyfrowych oferujących „skonsolidowane sporty”, początkowo na urządzeniach mobilnych i w Internecie. Dopiero w 2021 roku powinna pojawić się prawdziwa platforma telewizyjna i streamingowa. Co ciekawe w pierwotnych informacjach nie ma jakiejkolwiek wzmianki o jakichkolwiek umowach dotyczących praw do transmisji w SportsTribal TV.

Architektem inicjatywy SportsTribal TV jest Frank Bowe, który objął funkcję CEO. Pomysł Bowe wynika ze świadomości, że wielu organizacjom sportowym i wydawcom trudno jest dotrzeć do fanów i zarabiać na treściach wideo. 

Dzięki SportsTribal TV Frank Bowe zamierza rozwiązać ten problem, oferując najbardziej zaniedbanym sportom, właścicielom praw i wydawcom sportów cyfrowych przekształcenie zasobów wideo (nowych, ale także istniejących) w liniowe kanały strumieniowe 24/7.

Bowe podkreśla, że ​​model SportsTribal TV opiera się na podziale przychodów i wspólnym sukcesie, bez dużych początkowych inwestycji partnerów sportowych. Do obsługi tej oferty zostanie użyta oferta Red Bee Managed OTT.

Źródło: sportstribal.tv  digitaltveurope.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama