reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„19+” 8 w TVN7

dodano: 2020-09-01 17:37 | aktualizacja: 2020-09-01 20:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „19+” We wtorek, 1 września br. o godz. 19:00 w kanale TVN7 wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek ósmego sezonu serialu „19+”. Paczka przyjaciół wspólnie wkracza w dorosły świat. Miłość, nienawiść, zdrady, odejścia i powroty. Jak zapowiada nadawca, tej jesieni świat serialu „19+” zawiruje wokół miłosnych perypetii, ale bohaterom przyjdzie zmierzyć się również z dramatycznymi wydarzeniami, na które nie byli gotowi. Czy ich przyjaźń pokona wszystkie przeszkody?

TVN „19+”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czy Iwona i Ireneusz, ulubiona para fanów serialu, mają jeszcze szansę? Iwona coraz bardziej zakochuje się w starszym, przystojnym lekarzu, a Ireneusz odreagowuje rozstanie. Nie widzi dla siebie przyszłości bez jego ukochanej Lisicy. Czy przyjaciele uratują Irka, który uważa, że rozsypuje się całe jego życie? Niektórzy z ekipy już nawet nie lubią Ireneusza, ale informacja, że zaginął, wstrząśnie wszystkimi... Czy chłopak odnajdzie się cały i zdrowy?

Zuzanna, zakochana do szaleństwa w Adrianie, podstępem zdobywa jego miłość. Chłopakowi nie będzie łatwo wybaczyć, gdy prawda wyjdzie na jaw. Nie spodziewa się też, że życie szykuje dla nich dużo poważniejsze wyzwanie. Podczas rutynowej wizyty u ginekologa okaże się, że Zuzanna jest w ciąży - ale z obliczeń wynika, że nie może to być dziecko Adriana... Kim więc jest ojciec dziecka?

Alicja i Magdalena zostały parą mimo tego, że wszystko zdawało się je dzielić. Magdalena to urodzona prowokatorka, ale dla Alicji zrobiłaby wszystko. Nie dopuszcza do siebie myśli, że Alicja oddala się od niej coraz bardziej i nie zauważa momentu, gdy może być już o jedną kłótnię za późno, żeby ratować tę miłość. Z kolei Alicja czuje, że rozstanie z Magdaleną to szansa na zupełnie nowy etap. A gdyby tak rzucić wszystko i polecieć na drugi koniec świata, żeby ratować orangutany? Ta myśl nie daje Alicji spokoju...

To nie jedyni bohaterowie, których czekają duże zmiany. Odwieczne rywalki, Mela i Iwona, nagle staną ramię w ramię, żeby wspólnie stawić czoło przeciwnościom losu. Jak długo przetrwa ich zaskakująca przyjaźń? Monika decyduje się w tajemnicy przed Krzyśkiem na sprzedaż komórek jajowych, żeby zarobić na utrzymanie chorej babci. Krzysztof i Rafał nagrywają piosenkę, która może stać się przełomem dla ich zespołu - czy wykorzystają tę szansę? Sara związuje się z chłopakiem, który jest seropozytywny. Zabezpiecza się tak, jak to tylko możliwe, ale mimo wszystko, gdy pewnego dnia zaczyna chorować, wpada w panikę, że zakaziła się wirusem HIV. Frodo przez przypadek oświadcza się Kai, ale musi iść za ciosem i faktycznie zacząć planować ślub, bo inaczej Kaja nie będzie chciała go znać. Arek i Lucy z dnia na dzień przeprowadzają się... do domu Marty Prus. Co sprawi, że Marta zostawi wszystko i, narażając własne życie, poleci do Hiszpanii do Oskara? 

- To wszystko i więcej we wrześniu br. na antenie Siódemki - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Małgorzata Heretyk, Marta Gałuszewska i Anna Zuch w serialu „19+”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Heretyk, Marta Gałuszewska i Anna Zuch w serialu „19+”, foto: TVN Discovery


„19+” - sezon 8., emisja od poniedziałku do czwartku (od 1 września 2020 roku) o godz. 19:00 w TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

299 zł Więcej...

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...