reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls HD, TV4 HD i Polsat Seriale HD w TK Chopin

dodano: 2020-09-01 20:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Nadmorska Grupa Medialna/satkurier.pl

TK Chopin Telewizja Kablowa Chopin We wtorek, 1 września br. oferta Telewizji Kablowej Chopin (Nadmorska Grupa Medialna) z Wejherowa powiększyła się o takie stacje telewizyjne jak TV Puls HD, TV4 HD i Polsat Seriale HD. Tym samym oferta programów w wysokiej rozdzielczości u tego operatora wynosi obecnie 114 kanałów.

TK Chopin Telewizja Kablowa Chopin


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Puls rozpoczęła nadawanie w 2001 roku, w miejscu istniejącej od 1995 roku TV Niepokalanów. W 2014 roku uruchomiono wersję stacji w wysokiej rozdzielczości - TV Puls HD, wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą seriale i filmy. Dodajmy, iż abonenci Telewizji Kablowej Chopin mieli dotąd dostęp do TV Puls w standardowej rozdzielczości.

TV4, czyli popularna Czwórka, to kanał o profilu ogólnym. Stacja zadebiutowała na rynku w 2000 roku. Kanał powstał na bazie nadającej od 1998 roku stacja Nasza TV. W 2015 roku uruchomiono wersję stacji w wysokiej rozdzielczości - TV4 HD, wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy, seriale, dokumenty, programy rozrywkowe i popularnonaukowe. Dodajmy, iż abonenci Telewizji Kablowej Chopin mieli dotąd dostęp do TV4 w standardowej rozdzielczości.

W poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji, inaczej niż Polsat Romans, dostępna jest także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W pakietach Telewizji Kablowej Chopin stacja ta obecna była w standardowej rozdzielczości - Polsat Romans dołączył do oferty tego operatora w 2014 roku (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie znajdą seriale i filmy.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta Telewizji Kablowej Chopin powiększyła się o takie stacje jak RT HD, Ukraina 24 (więcej tutaj), Folx TV (więcej tutaj), TV Okazje, NTL Radomsko HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Filmbox Action, Docubox HD, Gametoon HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj) i kolejne kanały z serii Twoja Telewizja Religijna (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...