reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVR HD w ofercie sieci Vectra

dodano: 2020-09-02 01:01 | aktualizacja: 2020-09-02 02:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (lukasz1122a)/satkurier.pl

TVR We wtorek, 1 września br. oferta sieci Vectra powiększyła się o kanał TVR HD. Stacja dostępna jest na pozycji numer 711, od pakietu Złotego. Dodajmy, iż abonenci tej sieci mieli już dostęp do TVR w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD tej stacji mają identyczne ramówki. Kanał zmieni wkrótce nazwę na Home TV.

TVR


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja TVR rozpoczęła emisję w 2010 roku na podstawie zmienionej koncesji kanału TVC, przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na początku 2008 roku. Dodajmy, iż stacja TVC nigdy nie rozpoczęła nadawania. Od 2013 roku kanał TVR dostępny jest w wysokiej rozdzielczości (TVR HD). Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. W 2016 roku podpisana została umowa przejęcia większościowego pakietu udziałów w spółce Nova Media przez Michała Winnickiego, właściciela szczecińskiej firmy Michał Winnicki Entertainment. Nova Media (obecnie jako MWE Media) to spółka, która wygrała przetarg na nabycie przedsiębiorstwa TVR od syndyka masy upadłościowej. TVR to kanał o charakterze uniwersalnym. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy dokumentalne, magazyny motoryzacyjne, kulinarne, muzyczne, sportowe, podróżnicze czy przyrodnicze.

Dodajmy, iż nadawca otrzymał od KRRiT zgodę na zmianę nazwy TVR na Home TV. Do tej modyfikacji miałoby dojść jesienią br. (więcej tutaj)

Oferta sieci Vectra powiększyła się także o kanał Insight TV UHD (więcej tutaj). W ostatnim czasie operator przedłużył także umowę na kanały Sportklub HD i Fightklub HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...