reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał TVR HD w ofercie sieci Vectra

dodano: 2020-09-02 01:01 | aktualizacja: 2020-09-02 02:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (lukasz1122a)/satkurier.pl

TVR We wtorek, 1 września br. oferta sieci Vectra powiększyła się o kanał TVR HD. Stacja dostępna jest na pozycji numer 711, od pakietu Złotego. Dodajmy, iż abonenci tej sieci mieli już dostęp do TVR w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD tej stacji mają identyczne ramówki. Kanał zmieni wkrótce nazwę na Home TV.

TVR


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja TVR rozpoczęła emisję w 2010 roku na podstawie zmienionej koncesji kanału TVC, przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji (KRRiT) na początku 2008 roku. Dodajmy, iż stacja TVC nigdy nie rozpoczęła nadawania. Od 2013 roku kanał TVR dostępny jest w wysokiej rozdzielczości (TVR HD). Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. W 2016 roku podpisana została umowa przejęcia większościowego pakietu udziałów w spółce Nova Media przez Michała Winnickiego, właściciela szczecińskiej firmy Michał Winnicki Entertainment. Nova Media (obecnie jako MWE Media) to spółka, która wygrała przetarg na nabycie przedsiębiorstwa TVR od syndyka masy upadłościowej. TVR to kanał o charakterze uniwersalnym. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy dokumentalne, magazyny motoryzacyjne, kulinarne, muzyczne, sportowe, podróżnicze czy przyrodnicze.

Dodajmy, iż nadawca otrzymał od KRRiT zgodę na zmianę nazwy TVR na Home TV. Do tej modyfikacji miałoby dojść jesienią br. (więcej tutaj)

Oferta sieci Vectra powiększyła się także o kanał Insight TV UHD (więcej tutaj). W ostatnim czasie operator przedłużył także umowę na kanały Sportklub HD i Fightklub HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama