reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play obniża stawki połączeń na Białoruś

dodano: 2020-09-02 02:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4/satkurier.pl

Play Barbara Kurdej-Szatan W związku z obecną sytuacją na Białorusi (protesty po wyborach prezydenckich) Play (P4) obniża stawki za połączenia międzynarodowe z Polski na Białoruś. Jak czytamy w komunikacie, operator, będąc świadomy roli jaką pełni dostarczając usługi telekomunikacyjne, które są niezbędne do zapewnienia bezpiecznego kontaktu z rodziną i bliskimi, zdecydował o obniżeniu cen połączeń.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Decyzja ta to odpowiedź na docierające do operatora informacje i apele dotyczące utrudnień oraz ograniczeń w działaniu usług telekomunikacyjnych na Białorusi. Play zdecydował się na ten krok, aby ułatwić kontakt Białorusinom przebywającym w Polsce z ich rodzinami i bliskimi na Białorusi.
  
Obniżka obejmuje wszystkie połączenia wykonywane z telefonów komórkowych w sieci Play na białoruskie numery stacjonarne i komórkowe. Nowe stawki za połączenia międzynarodowe na Białoruś dotyczą wszystkich klientów sieci - zarówno klientów ofert abonamentowych indywidualnych, jak i biznesowych, a także klientów ofert na kartę. Stawka za połączenia w ramach promocji wyniesie 1 zł brutto (regularne stawki w obecnych ofertach abonamentowych są ponad dwukrotnie wyższe). Takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej aktywacji po stronie użytkownika i będzie działać automatycznie we wszystkich ofertach sieci Play. 

Oferta ruszyła w poniedziałek, 31 sierpnia br. i będzie obowiązywała do wtorku, 15 września br. włącznie. - Operator dopuszcza możliwość wydłużenia tego okresu, jeśli trudna sytuacja komunikacyjna związana z wydarzeniami na terenie Białorusi będzie się przedłużać - czytamy w komunikacie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...