reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tok FM: Głogowski prowadzącym „Poranek...”

dodano: 2020-09-02 03:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W środę, 2 września 2020 roku Maciej Głogowski po raz pierwszy poprowadzi w Radiu Tok FM (Agora) środowy „Poranek Radia Tok FM”. Zastępca redaktor naczelnej Radia Tok FM i szef Zespołu Ekonomicznego stacji („EKG - ekonomia, kapitał, gospodarka”, „Usłysz swoje miasto” i „Historie Polski”) dołączy do grona gospodarzy porannej audycji, którymi są Dominika Wielowieyska, Karolina Lewicka, Jan Wróbel i Jacek Żakowski.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Profesjonalizm, wiarygodność, dociekliwość i wielka kultura osobista. A do tego niezwykła wiedza gospodarcza i umiejętność wyjaśniania słuchaczom w prosty sposób nawet najbardziej skomplikowanych problemów ekonomicznych - to ogromne atuty Macieja Głogowskiego. Polityka i gospodarka ściśle się ze sobą wiążą, dlatego jesteśmy przekonani, że środowe „Poranki Radia Tok FM” nie mogą mieć lepszego gospodarza

- komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia Tok FM.


Maciej Głogowski jest związany z redakcją Tok FM od 16 lat. W 2017 roku został zastępcą redaktor naczelnej stacji, Kamili Ceran (więcej tutaj). Zajmuje się przede wszystkim tematyką gospodarczą - pozostaje szefem Redakcji Ekonomicznej Tok FM oraz prowadzącym magazyn „EKG - ekonomia, kapitał, gospodarka” (więcej tutaj). W ostatnich latach był też współgospodarzem poranków powyborczych i audycji specjalnych rozgłośni, szefem akcji Tok FM, jak np. „Usłysz swoje miasto” (więcej tutaj), prowadzącym debaty z politykami (więcej tutaj), a także program „Historie Polski”. To laureat m.in. nagrody Grand Press Economy z 2018 roku i Konkursu im. Władysława Grabskiego z 2014 roku.

„Poranek Radia Tok FM” to codzienna audycja publicystyczna. - Tematy poruszane w „Poranku Radia Tok FM” to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne z kraju i ze świata. Gospodarze programu rozmawiają o nich z politykami, ekspertami, publicystami ze wszystkich najważniejszych mediów w Polsce. „Poranek Radia Tok FM” jest wielostronnym przeglądem opcji, opinii, poglądów na każdy ważny i interesujący temat. Żywym i szybko reagującym forum wymiany myśli, komentarzy i interpretacji otaczającej nas rzeczywistość - informuje nadawca. Program prowadzą: w poniedziałek - Dominika Wielowieyska, we wtorek - Jan Wróbel, w czwartek - Karolina Lewicka, w piątek - Jacek Żakowski (więcej tutaj).
 
Maciej Głogowski prowadzącym „Poranek Radia Tok FM”, foto: Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
Maciej Głogowski prowadzącym „Poranek Radia Tok FM”, foto: Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta


„Poranek Radia Tok FM” - emisja codziennie o godz. 7:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...
reklama