reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tok FM: Głogowski prowadzącym „Poranek...”

dodano: 2020-09-02 03:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM W środę, 2 września 2020 roku Maciej Głogowski po raz pierwszy poprowadzi w Radiu Tok FM (Agora) środowy „Poranek Radia Tok FM”. Zastępca redaktor naczelnej Radia Tok FM i szef Zespołu Ekonomicznego stacji („EKG - ekonomia, kapitał, gospodarka”, „Usłysz swoje miasto” i „Historie Polski”) dołączy do grona gospodarzy porannej audycji, którymi są Dominika Wielowieyska, Karolina Lewicka, Jan Wróbel i Jacek Żakowski.

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Profesjonalizm, wiarygodność, dociekliwość i wielka kultura osobista. A do tego niezwykła wiedza gospodarcza i umiejętność wyjaśniania słuchaczom w prosty sposób nawet najbardziej skomplikowanych problemów ekonomicznych - to ogromne atuty Macieja Głogowskiego. Polityka i gospodarka ściśle się ze sobą wiążą, dlatego jesteśmy przekonani, że środowe „Poranki Radia Tok FM” nie mogą mieć lepszego gospodarza

- komentuje Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia Tok FM.


Maciej Głogowski jest związany z redakcją Tok FM od 16 lat. W 2017 roku został zastępcą redaktor naczelnej stacji, Kamili Ceran (więcej tutaj). Zajmuje się przede wszystkim tematyką gospodarczą - pozostaje szefem Redakcji Ekonomicznej Tok FM oraz prowadzącym magazyn „EKG - ekonomia, kapitał, gospodarka” (więcej tutaj). W ostatnich latach był też współgospodarzem poranków powyborczych i audycji specjalnych rozgłośni, szefem akcji Tok FM, jak np. „Usłysz swoje miasto” (więcej tutaj), prowadzącym debaty z politykami (więcej tutaj), a także program „Historie Polski”. To laureat m.in. nagrody Grand Press Economy z 2018 roku i Konkursu im. Władysława Grabskiego z 2014 roku.

„Poranek Radia Tok FM” to codzienna audycja publicystyczna. - Tematy poruszane w „Poranku Radia Tok FM” to najważniejsze aktualne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze, kulturalne z kraju i ze świata. Gospodarze programu rozmawiają o nich z politykami, ekspertami, publicystami ze wszystkich najważniejszych mediów w Polsce. „Poranek Radia Tok FM” jest wielostronnym przeglądem opcji, opinii, poglądów na każdy ważny i interesujący temat. Żywym i szybko reagującym forum wymiany myśli, komentarzy i interpretacji otaczającej nas rzeczywistość - informuje nadawca. Program prowadzą: w poniedziałek - Dominika Wielowieyska, we wtorek - Jan Wróbel, w czwartek - Karolina Lewicka, w piątek - Jacek Żakowski (więcej tutaj).
 
Maciej Głogowski prowadzącym „Poranek Radia Tok FM”, foto: Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta
Maciej Głogowski prowadzącym „Poranek Radia Tok FM”, foto: Dawid Żuchowicz/Agencja Gazeta


„Poranek Radia Tok FM” - emisja codziennie o godz. 7:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...