reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konkurs w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

dodano: 2020-09-02 03:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje Od wtorku, 1 września 2020 roku słuchacze Radia Złote Przeboje (Agora) będą mogli zdobyć gotówkę w czwartej edycji zabawy „Wygraj jednym słowem”. Na antenie stacji nie zabraknie też nowości - w jesiennej ramówce pojawią się m.in. specjalne felietony Karola Okrasy („Najlepszy weekend”), nowy program Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie” oraz weekendy poświęcone wybranym gwiazdom muzyki („Złota 20”).

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień br. w Radiu Złote Przeboje rozpocznie czwarta edycja konkursu „Wygraj jednym słowem”. Zadaniem słuchaczy będzie odnalezienie wyrazu, którego zabraknie w wypowiedzi gwiazdy. Za trafnie wskazane słowo stacja wypłaci zwycięzcy gotówkę. Zabawa „Wygraj jednym słowem” potrwa do października i będzie rozgrywana od poniedziałku do piątku przez cały dzień.  

W audycji „Najlepszy weekend” Odety Moro, pojawiającej się na antenie co sobota między 11:00 a 14:00, stałym punktem będą opowieści Karola Okrasy o miejscach w Polsce i na świecie, które warto odwiedzić ze względu na niezwykłe potrawy i tradycje kulinarne (więcej tutaj)

Nowością w jesiennej ramówce stacji będzie również program Marzeny Rogalskiej. Audycji „Piątek jak marzenie”, stawiającej na interakcję ze słuchaczami, będzie można słuchać w każdy piątek od 14:00 do 18:00. 

Od września br. popołudnia w Radiu Złote Przeboje - od poniedziałku do czwartku - poprowadzi duet Tomasz Florkiewicz i Jerzy Telesiński. Natomiast wieczorną propozycją stacji dla słuchaczy, ​nadawaną od poniedziałku, 7 września br. w godzinach 20:00-21:00, będą audiobooki. We współpracy z różnymi wydawnictwami Radio Złote Przeboje przedstawi na antenie historie gwiazd muzyki takich, jak Farrokh Bulsara „Freddie Mercury”, Kora Jackowska czy Elton John. 

Jak zapowiada nadawca, oprócz tego od września br. każdy weekend w Radiu Złote Przeboje będzie wyjątkowo muzyczny. Co tydzień redakcja stacji wybierze muzyczny temat weekendu - na antenie będzie można posłuchać piosenek artystów, których łączy wspólny mianownik - czasem zaskakujący, a czasem zabawny. Finałem weekendu będzie „Złota 20”, czyli lista przebojów złożona z wybranych przez słuchaczy weekendowych piosenek. Na „Złotą 20” Radio Złote Przeboje zaprasza w niedziele od 18:00 do 20:00 (więcej tutaj).

Nowości w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie stacji, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Odeta Moro poprowadzi program „Najlepszy weekend”, foto: Agora
Odeta Moro poprowadzi program „Najlepszy weekend”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...