reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

Sport w polskiej TV 3.09.2020

dodano: 2020-09-01 19:51 | aktualizacja: 2020-09-03 21:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Niemcy – Hiszpania. Transmisje live z Ligi Narodów UEFA w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

03:00 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
 
Eurosport 1

12:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 5
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

17:15 Tenis: US Open:
2. runda:
T. Pironkowa (Bułgaria) - G. Muguruza (Hiszpania) 
L. Fernandez (Kanada) - S. Kenin (USA)
S. Nagal (Indie) - D. Thiem (Austria) 

Polskie okno: S. Vickery (USA) - I. Świątek (Polska) 

M. Berrettini (Włochy) - U. Humbert (Francja) 
C.O'Connell (Australia) - D. Miedwiediew (Rosja) 

Sesja wieczorna 
M. Gasparian (Rosja) - S. Williams (USA) 
F. Auger-Aliassime (Kanada) - A. Murray (Wielka Brytania)
 
Eurosport 2

17:00 Tenis: US Open:
2. runda
D. Vekić (Chorwacja) [18] - P. Tig (ROU) 
S. Cirstea (Rumunia) - J. Konta (Wielka Brytania) 
G. Dimitrov (Bułgaria) [14] - M. Fucsovics (Węgry) 
E. Mertens (Belgia) [16] - S. Sorribes Tormo (Hiszpania) 
A. Sabalenka (Białoruś) [5] - W. Azarenka (Białoruś) 
 
nSport+


18:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Rosja – Serbia
 
Polsat Sport Premium 2

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Turcja – Węgry
 
Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Niemcy – Hiszpania
 
Polsat Sport Extra

17:30 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Łotwa – Andora

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Ukraina – Szwajcaria
 
Polsat Sport News

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Litwa – Kazachstan

20:30 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Bruksela:
Zawody
 
Sportklub

20:00 Dart: Premier League Darts:
14. runda
Komentarz: Marcin Grzywacz
 
TVP Sport

14:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski U-19: 
Polska – Niemcy
Komentarz: Aleksander Roj

18:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Puchar Polski: 
Metraco Zagłębie Lubin – Młyny Stoisław Koszalin
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Niemcy – Hiszpania
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama