reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Test z klasyki rocka i jesienne nowości w Rock Radiu

dodano: 2020-09-04 03:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio We wrześniu br. na antenie Rock Radia (Agora) pojawi się kolejna odsłona pasma „Wielki test z klasyki rocka”, tym razem co tydzień poświęconego wybranym artystom lub zespołom. W jesiennej ramówce stacji nie zabraknie także nowości - będą to m.in. cykl „Dobrze tylko na zdjęciu w Rock Radiu” („Przystanek Klasyka Rocka”) o skandalach z rockowego świata, cykl „Kawałek rocka w Rock Radiu” („Klasyczny wieczór”) i realizowana wspólnie ze słuchaczami audycja „Słucham, bo jadę”. Rock Radio kontynuuje też współpracę z warszawską restauracją Hard Rock Cafe, skąd co piątek nadawane będą programy „na żywo”. Będzie też „Powstanie Rock Radia live”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesienią 2020 roku Rock Radio zaprasza wszystkich na „Wielki test z klasyki rocka”, który podzielony będzie na edycje tygodniowe. Słuchacze rozgłośni sprawdzą swoją wiedzę m.in. na temat grup The Rolling Stones, The Beatles i The Doors. Eliminacje rozgrywane będą codziennie między godzinami 10:00 a 18:00 (więcej tutaj).

We wrześniu br. na antenie pojawi się też audycja realizowana z odbiorcami - „Słucham, bo jadę”. Od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-17:00 pod numerem telefonu 22 4444066 słuchacze mogą zgłaszać utrudnienia na drodze i ostrzegać innych, a także przekazywać pozdrowienia.

W audycji „Przystanek Klasyka Rocka”, nadawanej od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00- 18:00, codziennie po 14:00 pojawi się cykl „Dobrze tylko na zdjęciu w Rock Radiu”, przedstawiający skandale w historii tego gatunku muzyki (więcej tutaj). Natomiast w „Klasycznym wieczorze” (codziennie od godziny 18:00 do 22:00) zawsze po godzinie 20:00 redakcja Rock Radia zaprezentuje słuchaczom kulisy powstania rockowych klasyków w cyklu „Kawałek rocka w Rock Radiu” (więcej tutaj).

W każdy piątek Jan Bajorek będzie spotykać się ze słuchaczami „na żywo” nie tylko na antenie, ale też na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook w specjalnym wydaniu „Powstanie Rock Radia live” w godzinach 9:00-10:00 (więcej tutaj).

Dodatkowo co piątek w godzinach 14:00-18:00 Rock Radio nadawać będzie „na żywo” z centrum Warszawy. Plenerowe studio rozgłośni kolejny raz stanie w ogródku restauracji Hard Rock Cafe, z którą Rock Radio współpracuje od kilku lat (więcej tutaj).

Rock Radio będzie promować audycje ze swojej jesiennej ramówki na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Słucham, bo jadę” w Rock Radiu, foto: Agora
„Słucham, bo jadę” w Rock Radiu, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...