reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV4: „Policjantki i policjanci” 12 z nową obsadą

dodano: 2020-09-04 09:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” Od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w kanale TV4 emitowany jest premierowo dwunasty sezonu serialu „Policjantki i policjanci”, którego producentem jest ATM Grupa. Wcześniejsze sezony emitują obecnie stacje Polsat 1 i TV6. Do obsady serialu dołączą natomiast Alicja Dąbrowska i Aleksander Stasiewicz.

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W najbliższych odcinkach „Policjantek i policjantów” w głównej obsadzie serialu - i jednocześnie w obsadzie serialowych patroli - pojawią się nowe twarze. Dwoje nowo zatrudnionych na komendzie policjantów, Lenę i Dariusza, zagrają Alicja Dąbrowska (m.in. „Echo serca” - emisja w TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj) i Aleksander Stasiewicz (m.in. „Barwy szczęścia” - emisja w TVP2, TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj).

Aspirant sztabowa Lena Kamińska to świetna, doświadczona policjantka i piękna kobieta. Komendant Renata Jaskowska (Małgorzata Kałuzińska) zdaje się sporo o niej wiedzieć, ale nim zdąży przedstawić ją swojemu zespołowi, Lena spotka Krzysztofa Zapałę (w tej roli Wojciech Sukiennik) w dość niefortunnych okolicznościach (odcinek 660. - emisja w Czwórce w piątek, 4 września br. o godzinie 19:00). Krzysztof Zapała będzie zawstydzony z powodu swojego zachowania, zwłaszcza, że zostaną przydzieleni do wspólnego patrolu, którym w dodatku dowodzić będzie Lena Kamińska. Nowa policjantka okaże się przenikliwą obserwatorką i dobrym dowódcą, a prywatnie samotną matką dorastającej córki i pogodną, pozytywnie nastawioną - choć twardo stąpającą po ziemi - osobą.

Z kolei aspirant Dariusz Wiśniewski trafia do zespołu Renaty Jaskowskiej dzięki swojemu psu, zwanemu Diabłem, czyli wilczurowi, który według Juliusza Poniatowskiego (Bogusław Kudłek) „zbałamucił” jego Lunę. To właśnie Dariusz Wiśniewski jest policjantem z ośrodka szkolenia psów, który zawiadomił Juliusza Poniatowskiego, gdzie jest jego zaginiona podopieczna i poprosił w zamian o przysługę. Dariusz Wiśniewski od pewnego czasu chciał się przenieść do służby na patrolach i bardzo się cieszy na pierwszy dzień w nowej pracy (odcinek 661. - emisja w Czwórce w poniedziałek, 7 września br. o godzinie 19:00). Miłośnikowi i znawcy zwierząt szkoda tylko psa, którego musi zostawić na cały dzień w domu. Czy Diabeł jest jedyną jego bliską istotą? Czy Dariusz Wiśniewski odnajdzie się w zespole? Jak potoczy się pierwszy dzień służby, który także dla jego partnera będzie debiutem w nowej roli? Co ukrywa przed współpracownikami nowy policjant? Czy będzie w stanie utrzymać swoje sprawki w tajemnicy?

Odpowiedzi w kolejnych odcinkach „Policjantek i policjantów” - od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w Czwórce (więcej tutaj).
 
Aleksander Stasiewicz i Alicja Dąbrowska oraz radiowóz Hyundai w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Aleksander Stasiewicz i Alicja Dąbrowska oraz radiowóz Hyundai w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Aleksander Stasiewicz i Alicja Dąbrowska oraz traktor Ursus w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Aleksander Stasiewicz i Alicja Dąbrowska oraz traktor Ursus w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Aleksander Stasiewicz i Alicja Dąbrowska w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt
Aleksander Stasiewicz i Alicja Dąbrowska w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Marcin Goleń/Kalt


„Policjantki i policjanci” - sezon 12., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...