Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA:Portugalia – Chorwacja. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
00:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Boston Celtics – Toronto Raptors
Eleven Sports 1
10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Assen: Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
12:00 Formuła 1: Grand Prix Wloch: 3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Assen: Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
15:00 Formuła 1: Grand Prix Wloch: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eleven Sports 2
16:00 Piłka nożna: Mecz Towarzyski: Liverpool FC – Blackpool FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Dominik Guziak Eurosport 1
11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz: Superpole
13:25 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 8
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
17:30 Tenis: US Open: 3. runda
19:00 Tenis: US Open: 3. runda
21:00 Tenis: US Open: 3. runda
23:00 Tenis: US Open: 3. runda
01:00 (so/nd) Tenis: US Open: 3. runda
03:00 (so/nd) Tenis: US Open: 3. runda Eurosport 2
14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz: Wyścig 1
17:00 Tenis: US Open: 3. runda
19:00 Tenis: US Open: 3. runda
21:00 Tenis: US Open: 3. runda
23:00 Tenis: US Open: 3. runda
01:00 (so/nd) Tenis: US Open: 3. runda Golf Channel
14:00 Golf: European Tour, Sotogrande: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
19:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski Polsat Sport Premium 1
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Gibraltar – San Marino
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Estonia – Gruzja
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Dania – Belgia Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Korona Kielce – GKS 1962 Jastrzębie
14:45 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
18:00 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Portugalia – Chorwacja
00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: Alistair Overeem – Augusto Sakai Polsat Sport Extra
10:25 Formuła 3: Grand Prix Włoch: Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Szwecja – Francja Polsat Sport Fight
16:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Hamburgu: Sprint mężczyzn
Komentarz: Marcin Wiciński
18:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Hamburgu: Sprint kobiet
Komentarz: Marcin Wiciński Polsat Sport News
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Macedonia Północna – Armenia
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Islandia – Anglia
20:00 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4: Przemysław Gorgoń– Farouk Daku Super Polsat
13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Assen: Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski Sportklub
07:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville: Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz
20:00 Dart: Premier League Darts: 16. runda
Komentarz: Kacper Merk TVP Sport
11:40 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: Medyk Konin – Czarni Sosnowiec
Komentarz: Szymon Boczuch, Joanna Tokarska
14:10 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Grupa Azoty SPR Tarnów – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Lis