reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-27 - 2020-09-28 - 2020-09-29

Sport w polskiej TV 5.09.2020

dodano: 2020-09-04 13:38 | aktualizacja: 2020-09-05 12:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Portugalia – Chorwacja. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

00:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Toronto Raptors

 
Eleven Sports 1

10:40 Wyścigi samochodowe: DTM Assen:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

12:00 Formuła 1: Grand Prix Wloch:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Assen:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Wloch:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

16:00 Piłka nożna: Mecz Towarzyski: 
Liverpool FC – Blackpool FC 
Komentarz: Tomasz Zieliński, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz:
Superpole

13:25 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 8
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

17:30 Tenis: US Open:
3. runda

19:00 Tenis: US Open:
3. runda

21:00 Tenis: US Open:
3. runda

23:00 Tenis: US Open:
3. runda

01:00 (so/nd) Tenis: US Open:
3. runda

03:00 (so/nd) Tenis: US Open:
3. runda
 
Eurosport 2

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz:
Wyścig 1

17:00 Tenis: US Open:
3. runda

19:00 Tenis: US Open:
3. runda

21:00 Tenis: US Open:
3. runda

23:00 Tenis: US Open:
3. runda

01:00 (so/nd) Tenis: US Open:
3. runda
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Sotogrande:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

19:00 Golf: PGA Tour, Atlanta:
2. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Motowizja

07:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 1

11:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Spechouse PSŻ Poznań – Wilki Krosno
Aktualizacja: spotkanie przeniesione na poniedziałek 7.09.2020
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Komentarz: Edward Durda, Mateusz Dziopa
Aktualizacja: spotkanie przeniesione na poniedziałek 7.09.2020

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – eWinner Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz – Mirosław Jabłoński

19:15 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Gibraltar – San Marino

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Estonia – Gruzja

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Dania – Belgia
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Korona Kielce – GKS 1962 Jastrzębie

14:45 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: 
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

18:00 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Portugalia – Chorwacja

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Alistair Overeem – Augusto Sakai
 
Polsat Sport Extra

10:25 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Szwecja – Francja
 
Polsat Sport Fight

16:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Hamburgu:
Sprint mężczyzn
Komentarz: Marcin Wiciński

18:00 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Hamburgu:
Sprint kobiet
Komentarz: Marcin Wiciński
 
Polsat Sport News

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Macedonia Północna Armenia

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Islandia Anglia

20:00 Boks: Białystok Chorten Boxing Show 4: 
Przemysław Gorgoń Farouk Daku
 
Super Polsat

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Assen:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
 
Sportklub

07:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

20:00 Dart: Premier League Darts:
16. runda
Komentarz: Kacper Merk
 
TVP Sport

11:40 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Medyk Konin Czarni Sosnowiec
Komentarz: Szymon Boczuch, Joanna Tokarska 

14:10 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty SPR Tarnów KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Lis 

16:30 Piłka nożna: 2. Liga:
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
Komentarz: Hubert Bugaj, Piotr Rzepka

19:00 Sporty walki: Gala, Kleszczów 
Łukasz Pławecki Michalis Manoli
Komentarz: Piotr Jagiełło

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Philadelphia Flyers New York Islanders


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama