reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

5-7.09 Polsat Sport: Liga Narodów, derby i magazyny

dodano: 2020-09-05 06:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 5-6 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych, mecz towarzyski piłkarzy, Liga Narodów piłkarzy, Liga Młodzieżowa UEFA, Fortuna 1. Liga, Energa Basket Liga, Białystok Chorten Boxing Show, Ultimate Fighting Championship (UFC), ITU World Triathlon Series, Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3 oraz e-sport - Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters i League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport (więcej tutaj), mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych, mecz towarzyski piłkarzy, Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Liga Młodzieżowa UEFA (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Białystok Chorten Boxing Show (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), ITU World Triathlon Series (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj) oraz e-sport - Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters (więcej tutaj) i League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

5 września (sobota)
5:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 1

8:15 KSW53, Polsat Sport Fight

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Assen: kwalifikacje, Eleven Sports 1

10:25 Formuła 3, Grand Prix Włoch: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:50 4. Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych, Polsat Sport

12:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

13:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Assen, Eleven Sports 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:45 Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Macedonia Północna - Armenia, Polsat Sport News

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Gibraltar - San Marino, Polsat Sport Premium 1

14:55 Formuła 1, Grand Prix Włoch: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:50 ITU World Triathlon Series w Hamburgu: sprint mężczyzn, Polsat Sport Fight

15:55 mecz towarzyski piłkarzy: Liverpool FC - Blackpool FC, Eleven Sports 2

16:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Islandia - Anglia, Polsat Sport News

17:50 ITU World Triathlon Series w Hamburgu: sprint kobiet, Polsat Sport Fight

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Estonia - Gruzja, Polsat Sport Premium 1

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Azerbejdżan - Luksemburg, Ipla

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Cypr - Czarnogóra, Ipla

18:00 Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

18:00 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Miedź Legnica, Ipla

18:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Bruk-bet Termalica Nieciecza, Ipla

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Białystok Chorten Boxing Show 4 w Białymstoku, Super Polsat i Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Portugalia - Chorwacja, Polsat Sport

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szwecja - Francja, Polsat Sport Extra

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Dania - Belgia, Polsat Sport Premium 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty spotkań, Polsat Sport

Noc z 5 na 6 września (z soboty na niedzielę)
0:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 Formuła 2, Grand Prix Włoch: 1. wyścig, Polsat Sport News

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW53, Polsat Sport Extra

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

6 września (niedziela)
5:30 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 KSW49, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:30 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Assen: kwalifikacje, Eleven Sports 1

9:45 Formuła 3, Grand Prix Włoch: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News

11:10 Formuła 2, Grand Prix Włoch: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy, Polsat Sport

12:45 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Assen, Eleven Sports 1

13:00 „Ninja Warrior Polska” - sezon 2., program rozrywkowy, Polsat

13:00 e-sport, Rainbow Six Siege: Rainbow 6 Polish Masters, Polsat Games

13:20 ITU World Triathlon Series w Hamburgu: sztafeta mieszana, Polsat Sport Fight

14:50 Liga Młodzieżowa UEFA: Andorra - Wyspy Owcze, Polsat Sport Premium 1

14:45 Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: finał, Polsat Sport

14:50 Liga Narodów piłkarzy: Walia - Bułgaria, Polsat Sport Extra

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Apklan Resovia Rzeszów, Ipla

16:30 Liga Narodów piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski piłkarzy, Polsat Sport News

17:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga: Pszczółka Start Lublin - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Węgry - Rosja, Polsat Sport

17:50 Liga Narodów piłkarzy: Irlandia - Finlandia, Polsat Sport News

18:40 „Ninja Warrior Polska - kulisy” - program rozrywkowy, Polsat 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Szwajcaria - Niemcy, Polsat Sport

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Hiszpania - Ukraina, Polsat Sport Extra

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Serbia - Turcja, Polsat Sport News

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Słowenia - Mołdawia, Ipla

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Kosowo - Grecja, Ipla

20:35 Liga Narodów piłkarzy: Malta - Łotwa, Ipla

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

23:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:25 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

23:30 Liga Narodów piłkarzy: skróty spotkań, Polsat Sport

Noc z 6 na 7 września (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 KSW26, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 090 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...
reklama