reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

Sport w polskiej TV 6.09.2020

dodano: 2020-09-05 12:31 | aktualizacja: 2020-09-06 14:54
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Szwajcaria – Niemcy. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat – Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 2

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four:
PPD Zagreb – Mieszkow Brześć
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Rosiński

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four:
RK Vardar 1961 – Telekom Veszprem
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński
 
Eleven Sports 1

10:10 Wyścigi samochodowe: DTM Assen:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Assen:
Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:05 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Wyścig
 
Eurosport 1

11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 6
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

17:00-17:30 Tenis: US Open:
4. runda: relacja rozpocznie się po zakończeniu etapu Tour de France, między 17:00 i 17:30
Y. Putincewa (Kazachstan) – P. Martić (Chorwacja) 
nie przed 20:00 N. Djoković (Serbia) - Carreno Busta (Hiszpania) 

Sesja wieczorna: 
nie przed 1:00 D. Shapovalov (Kanada) - D. Goffin (Belgia) 
N. Osaka (Japonia)  - A. Kontaveit (Estonia)
 
Eurosport 2

12:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Mielczarek

15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Mielczarek

18:00 Tenis: US Open:
4. runda:
J. Brady (Stany Zjednoczone) - A. Kerber (Niemcy) 
A. Davidovich Fokina (Hiszpania) - A. Zverev (Niemcy) 
nie przed 21:00 S. Rogers (Stany Zjednoczone) - P. Kvitova (Czechy) 
nie przed 23:00 B. Coric (Chorwacja) - J. Thompson (Australia) 
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, Sotogrande:
Finał
Komentarz: Jacek Person

21:00 Golf: PGA Tour, Atlanta:
3. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Motowizja

06:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 3

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
MSC Wolfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole

00:00 (nd/pn) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Darlington:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Krzysztof Woźniak
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa:
Gatta Zduńska Wola – Clearex Chorzów
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

16:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski

19:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat

15:05 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Andora – Wyspy Owcze
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy

14:45 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport:
Finał
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Węgry – Rosja

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Szwajcaria – Niemcy
 
Polsat Sport Extra

09:45 Formuła 3: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

11:10 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

14:50 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Walia – Bułgaria

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Pszczółka Start Lublin – Anwil Włocławek

20:55 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Hiszpania – Ukraina
 
Polsat Sport Fight

13:20 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Hamburg:
Sztafeta mieszana
Komentarz: Marcin Wiciński
 
Polsat Sport News

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Irlandia – Finlandia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Serbia – Turcja
 
Sportklub

06:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville:
Wyścig 3
Komentarz: Marcin Grzywacz

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four:
PPD Zagreb – Mieszkow Brześć
Komentarz: Mateusz Juza

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four:
RK Vardar 1961 – Telekom Veszprem
Komentarz: Mateusz Juza
 
TVP Sport

14:10 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Łomża VIVE Kielce – Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Wojs

17:10 Lekkoatletyka: Memoriał Kamili Skolimowskiej, Chorzów:
Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...
reklama