Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Szwajcaria – Niemcy. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Miami Heat – Milwaukee Bucks
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk CANAL+ Sport 2
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four: PPD Zagreb – Mieszkow Brześć
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Rosiński
20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four: RK Vardar 1961 – Telekom Veszprem
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński Eleven Sports 1
10:10 Wyścigi samochodowe: DTM Assen: Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Assen: Wyścig
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół
15:05 Formuła 1: Grand Prix Włoch: Wyścig Eurosport 1
11:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Alcaniz: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 6
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
17:00-17:30 Tenis: US Open: 4. runda: relacja rozpocznie się po zakończeniu etapu Tour de France, między 17:00 i 17:30
Y. Putincewa (Kazachstan) – P. Martić (Chorwacja)
nie przed 20:00 N. Djoković (Serbia) - Carreno Busta (Hiszpania)
Sesja wieczorna:
nie przed 1:00 D. Shapovalov (Kanada) - D. Goffin (Belgia)
N. Osaka (Japonia) - A. Kontaveit (Estonia) Eurosport 2
12:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza: Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Mielczarek
13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza: Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Mielczarek
15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza: Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Mielczarek
13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Faenza: Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Mielczarek
18:00 Tenis: US Open: 4. runda:
J. Brady (Stany Zjednoczone) - A. Kerber (Niemcy)
A. Davidovich Fokina (Hiszpania) - A. Zverev (Niemcy)
nie przed 21:00 S. Rogers (Stany Zjednoczone) - P. Kvitova (Czechy)
nie przed 23:00 B. Coric (Chorwacja) - J. Thompson (Australia) Golf Channel
14:00 Golf: European Tour, Sotogrande: Finał
Komentarz: Jacek Person
11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: MSC Wolfe Wittstock – OK Bedmet Kolejarz Opole
00:00 (nd/pn) Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Darlington: Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Krzysztof Woźniak nSport+
12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: Gatta Zduńska Wola – Clearex Chorzów
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda
16:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski
19:00 Żużel: PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz Polsat
15:05 Formuła 1: Grand Prix Włoch: Wyścig
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
Polsat Sport Premium 1
15:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Andora – Wyspy Owcze Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy
14:45 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport: Finał
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Węgry – Rosja
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Szwajcaria – Niemcy Polsat Sport Extra
09:45 Formuła 3: Grand Prix Włoch: Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
11:10 Formuła 2: Grand Prix Włoch: Wyścig 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski
14:50 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Walia – Bułgaria
20:55 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Hiszpania – Ukraina Polsat Sport Fight
13:20 Triatlon: ITU World Triathlon Series, Hamburg: Sztafeta mieszana
Komentarz: Marcin Wiciński Polsat Sport News
18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Irlandia – Finlandia
20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Serbia – Turcja Sportklub
06:25 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Townsville: Wyścig 3
Komentarz: Marcin Grzywacz
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four: PPD Zagreb – Mieszkow Brześć
Komentarz: Mateusz Juza
20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga SEHA Final Four: RK Vardar 1961 – Telekom Veszprem
Komentarz: Mateusz Juza TVP Sport
14:10 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Łomża VIVE Kielce – Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Maciej Iwański, Maciej Wojs
17:10 Lekkoatletyka: Memoriał Kamili Skolimowskiej, Chorzów: Zawody
Komentarz: Jarosław Idzi, Sebastian Chmara
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.