reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 kanały w HD i Super TV w ofercie sieci Petrus

dodano: 2020-09-07 01:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Petrus/satkurier.pl

Petrus W środę, 2 września br. oferta sieci Petrus z Chojnic powiększyła się o takie kanały jak TVP Polonia HD, Polonia1 HD i Polsat Seriale HD. Dodajmy, iż abonenci tego operatora mieli już dostęp do tych stacji (TVP Polonia, Polonia1 i Polsat Seriale) w standardowej rozdzielczości - wersje SD i odpowiedniki tych kanałów w HD mają identyczne ramówki. Ponadto w ostatnim czasie sieć Petrus powiększyła swoją ofertę o stację Super TV.

Petrus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W przypadku jakichkolwiek problemów z odbiorem prosimy o wybranie w ustawieniach dekodera lub telewizora ponownego automatycznego wyszukiwania kanałów lub o kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Klienta (BOK) Petrus, w którym otrzymają państwo potrzebne wskazówki techniczne. Życzymy wielu wrażeń i miłego odbioru - poinformował w wydanym komunikacie operator sieci Petrus.

TVP Polonia HD to kanał Telewizji Polskiej o profilu ogólnym. W jego ofercie widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, filmy, seriale, magazyny, reportaże i dokumenty. Stacja TVP Polonia w standardowej rozdzielczości nadaje od 1993 roku, a 1 września br. uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości - TVP Polonia HD. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Stacja TVP Polonia HD dla abonentów sieci Petrus dostępna jest na pozycji numer 6.

Polonia1 HD to stacja o profilu ogólnym. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, programy rozrywkowe, magazyny i dokumenty. Polonia1 HD rozpoczęła nadawanie z początkiem maja br. To wersja w wysokiej rozdzielczości stacji Polonia1, obecnej na rynku od 1993 roku - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. Nadawcą kanału jest Polcast Italia S.r.l. (Polcast Television) (więcej tutaj i tutaj). Stacja Polonia1 HD dla abonentów sieci Petrus dostępna jest na pozycji numer 9.

W poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji, inaczej niż Polsat Romans, dostępna jest także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Stacja Polsat Seriale HD dla abonentów sieci Petrus dostępna jest na pozycji numer 43.

Kanał Super TV rozpoczął nadawanie z początkiem sierpnia br. Za projektem tym stoi Michał Winnicki. W ofercie Super TV widzowie znajdą pasma z telezakupami (więcej tutaj). Stacja dla abonentów sieci Petrus dostępna jest na pozycji numer 123.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Petrus powiększyła się o takie kanały jak Polsat Music HD, Eska Rock TV (więcej tutaj), TVP Kultura HD, Polo TV HD, Discovery Life HD i Discovery Science HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 700 mini wieża

Technisat DigitRadio 700 - kompaktowa wieża stereo 2x20W

749 zł Więcej...