reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Jabłko i Szczypior” w Cartoon Network

dodano: 2020-09-07 02:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Jabłko i Szczypior” Są niepoprawnymi optymistami i całkiem niedawno opuścili swoje rodzinne domy, by zamieszkać w wielkim mieście. Jabłko i Szczypior zagoszczą z nowymi odcinkami na antenie kanału Cartoon Network od poniedziałku, 7 września br. o godz. 18:00. W najnowszych odcinkach serialu „Jabłko i Szczypior” („Apple & Onion”) będą m.in. próbować swoich sił w opiece nad roślinami, popiszą się umiejętnościami w recytowaniu poezji i poprzeszkadzają w pracy Panierowanemu Kurczakowi.

Cartoon Network „Jabłko i Szczypior”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy ci dwaj przyjaciele przeprowadzają się do dużego miasta, wszystko w ich życiu ulega zmianie. Jabłko i Szczypior spotykają wielu nowych, inspirujących kumpli, poznają swoje mocne oraz słabsze strony, nigdy nie tracąc nadziei, że uda im się zwycięsko wyjść z tarapatów, jakie ich spotykają. Dwójka przyjaciół jest jak ogień i woda - Szczypior to stateczny i ułożony mieszkaniec Metropolii. Tymczasem Jabłko stawia na spontaniczność, przez co niejednokrotnie pakuje się w kłopoty. Mimo różnic, przyjaciele ramię w ramię odważnie poznają uroki życia w wielkim mieście.

W najnowszych odcinkach Jabłko i Szczypior będą starali się pomóc Frytce w realizowaniu jej wielkiej pasji - recytowaniu poezji. Na tym jednak nie koniec ze wsparciem przyjaciół Bohaterowie spróbują również wyjść z kłopotów właścicielowi okradzionego sklepu muzycznego. Przeżyją też wiele przygód, kiedy będą wyciągać kumpla z więzienia.

Dodatkowo Jabłko będzie musiał zaopiekować się przez jakiś czas roślinkami Szczypiora. Może się jednak okazać, że będzie mu trudno podołać temu wyzwaniu, a oglądanie telewizji będzie wyjątkowo kuszące... Duet będzie też miał obsesję na punkcie czytania starej książki prezentowanej w muzeum. Jednak przeszkadza im w tym Panierowany Kurczak, który chce odzyskać swoją pracę w policji.

Nowe odcinki serialu „Jabłko i Szczypior” będą emitowane od poniedziałku, 7 września br. w Cartoon Network - emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 (więcej tutaj).

„Jabłko i Szczypior” - nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 7 września 2020 roku) o godz. 18:00 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...