reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Projekt lady” 5 w TVN

dodano: 2020-09-07 03:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Projekt lady” W poniedziałek, 7 września br. o godz. 21:30 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek piątego sezonu programu „Projekt lady”. Poprowadzi go Małgorzata Rozenek-Majdan, a mentorkami będą Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. W programie pojawią się także trener fitness Daniel Kuczaj „Qczaj” oraz biznesmen i były piłkarz Radosław Majdan (mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan). Czym zaskoczą kandydatki na damy w piątym sezonie?

TVN „Projekt lady”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak stać się najlepszą wersją siebie? Trzynaście dziewcząt będzie szukało odpowiedzi na to pytanie w eksperymentalnej szkole, która pomoże im odmienić dotychczasowe życie. Pod opieką prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, które przygotowały dla nich bardzo wymagający plan zajęć i podzielą się z nimi swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jak dotychczas poza nauką savoir-vivre, stylu, obowiązkowości, odpowiedzialności, najważniejsze będą zajęcia zmieniające podejście do życia. Od pracy nad poprawą samooceny, aż po radzenie sobie z codziennymi problemami. Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie zadania powierzone dziewczętom będą zaskakujące w formie i nowatorskie w podejściu. Z drugiej strony to uczestniczki nieraz zadziwią mentorki, które bardzo skrupulatnie będą śledzić ich postępy oraz surowo egzekwować przestrzeganie zasad. Prowadząca Małgorzata Rozenek-Majdan jak zwykle będzie dodawać dziewczętom otuchy, służyć pomocną dłonią i motywować je do dalszego działania. Tym razem wesprze ją również mąż. Spotkanie z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem uczestniczki zapamiętają na długo.

W Szkole dla Dam nie zabraknie grona specjalistów, dzięki którym dziewczęta nabędą wiele nowych umiejętności. Po raz pierwszy pojawi się nowy ekspert. Trener fitness, Daniel Kuczaj „Qczaj”, bo o nim mowa, zadba nie tylko o formę fizyczną uczestniczek „Projektu lady”. Jaką dodatkową rolę powierzyły mu mentorki programu? To się niebawem okaże.

W tej edycji uczennice szkoły dla dam dużo częściej niż w przeszłości będą opuszczać Pałac w Rozalinie. Czeka je wyprawa w góry, która stanie się bardzo emocjonalnym i pełnym niespodzianek przeżyciem. Podczas tej wycieczki nauczą się przełamywać lęki i radzić z napotykanymi problemami. Samodzielne mieszkanie w wielkim mieście i wymagająca praca nauczy je dorosłego i odpowiedzialnego życia. A ćwierćfinalistki „Projektu lady” pojadą testować nabyte umiejętności i walczyć o miejsce w finale w pięknej posiadłości francuskiego hrabiego na południu Polski.

Kamery będą śledziły uczestniczki 24 godziny na dobę. Po obserwacjach i analizach zapadnie nieodwołalna decyzja, która z nich, w danym tygodniu, opuści Pałac w Rozalinie i program. - Uczestnictwo w „Projekcie lady” jest dla nich szansą na nowy start w życiu. Mogą one stać się pewnymi siebie kobietami z klasą. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł „Pierwszej Damy Projektu Lady”. Podczas wielkiego, uroczystego finału trzy uczestniczki zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii - czytamy w opisie (więcej tutaj i tutaj).
 
Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz i uczestniczki programu „Projekt lady”, foto: TVN Discovery
Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatiana Mindewicz-Puacz i uczestniczki programu „Projekt lady”, foto: TVN Discovery


„Projekt lady” - sezon 5., emisja w poniedziałki (od 7 września 2020 roku) o godz. 21:30 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Di-Way AND-4x4 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

DI-WAY AND-4X4 DVB-T2 H.265 to urządzenie multimedialne 4K na Androidzie...

309 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...