reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-25 - 2020-09-26 - 2020-09-27

Sport w polskiej TV 8.09.2020

dodano: 2020-09-07 15:54 | aktualizacja: 2020-09-08 13:51
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Narodów UEFA: Francja – Chorwacja. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport

00:30 (wt/śr) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Milwaukee Bucks – Miami Heat
 
Eleven Sports 1

20:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
MRGARDEN GKM Grudziądz - MOTOR Lublin
 
Eurosport 1

13:25 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 10
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

18:00 Tenis: US Open:
1/4 finału:
start transmisji około godz. 17:30 po zakończeniu etapu Tour de France: 
Jennifer Brady (Stany Zjednoczone) – Julia Putincewa (Kazachstan) 
Komentarz: Lech Sidor, Marek Furjan 

Borna Corić (Chorwacja) - Alexander Zverev (Niemcy) 
Komentarz Karol Stopa, Lech Sidor 

Sesja wieczorna – nie przed 1 w nocy: 

Naomi Osaka (Japonia) - Shelby Rogers (Stany Zjednoczone) 
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka 

Pablo Carreno-Busta (Hiszpania) - Denis Shapovalov (Kanada)
Komentarz: Witold Domański, Tomasz Wolfke 
 
Eurosport 2

18:00 Tenis: US Open:
1/4 finału
Debel kobiet: 
Blinkowa (Rosja)/Kudermietowa (Rosja) - Siegemund (Niemcy)/Zwonariowa (Rosja)
Komentarz: Michał Lewandowski, Witold Domański 

Debel mężczyzn: 
Ram (Stany Zjednoczone)/Salisbury (Wielka Brytania) - Koolhof (Holandia)/ Mektić (Chorwacja) 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Michał Przysiężny 

Rojer (Holandia)/Tecau (Rumunia) – Pavić (Chorwacja)/Soares (Brazylia) 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Michał Przysiężny
 
Polsat Sport Premium 1

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Szwecja – Portugalia
 
Polsat Sport

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Gruzja – Macedonia Północna

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Francja – Chorwacja
 
Polsat Sport Extra

18:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Armenia – Estonia

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA
Dania – Anglia
 
Polsat Sport News

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Belgia – Islandia
 
TVP Sport

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-21:
Polska – Rosja
Komentarz: Michał Zawacki, Andrzej Strejlau

20:45 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: 
Francja – Chorwacja
Komentarz: Maciej Iwański, Adam Kotleszka

02:05 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama