reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-02-28 - 2021-03-01 - 2021-03-02

Pierwszy koncert trzech tenorów: Laskowski, Szpakowski, Borek

dodano: 2020-09-08 14:47 | aktualizacja: 2020-09-08 15:05
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP Sport

Koncert trzech tenorów TVP Sport Szpakowski Borek Laskowski 360px.jpg Reprezentacja Polski ma za sobą dwa pierwsze spotkania Ligi Narodów UEFA. W czwartek 10 września w magazynie „Odliczamy do Euro" dotychczasowe występy biało-czerwonych podsumują Dariusz Szpakowski, Jacek Laskowski, Mateusz Borek. Transmisja od godz. 19:00 w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji. Szef TVP Sport, Marek Szkolnikowski nazwał ten program jako „Pierwszy koncert trzech tenorów”.

TVP Sport
Koncert trzech tenorów TVP Sport Szpakowski Borek Laskowski 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Reprezentacja Jerzego Brzęczka w mieszanych nastrojach zakończyła pierwsze dwie kolejki Ligi Narodów. Na inaugurację Polacy przegrali 0:1 z Holandią. Zrehabilitowali się trzy dni później, ogrywając 2:1 Bośnię i Hercegowinę.

Opinie kibiców i ekspertów nie były jednoznaczne. Z jednej strony cieszyły selekcjonera krytykowano za podejście do starcia z Holandią, brak pomysłu na grę i zmysłu taktycznego. Nastoje poprawiła natomiast wygrana z Bośnią. Po złym początku Polacy odwrócili losy meczu i momentami zdominowali przeciwnika.

Dwa spotkania w najbliższy czwartek przeanalizują eksperci TVP Sport.
Jaką kadrę zobaczymy za rok podczas Euro 2020, kto zasłużył na więcej szans, a komu Brzęczek powinien podziękować? Na te pytania postarają się odpowiedzieć Dariusz Szpakowski, Jacek Laskowski i Mateusz Borek.

Na transmisję magazynu „Odliczanie do Euro" zapraszamy w czwartek 10 września o godz 19:00 do TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej. Program poprowadzi Rafał Patyra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena DVB-T Sonus TV wzm. 40dB

Antena SONUS pokojowa jest przeznaczona do pracy wewnątrz budynków, zalecana...

59 zł Więcej...
reklama