reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Polonia HD i Brazzers TV Europe HD w sieci Elsat

dodano: 2020-09-08 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Elsat/Sileman/satkurier.pl

Elsat Sileman Oferta sieci Elsat z Rudy Śląskiej powiększyła się o kanały TVP Polonia HD (na pozycji numer 15, w takich pakietach jak Biały+, Błękitny+, Fioletowy+ i Złoty+) i Brazzers TV Europe HD (na pozycji numer 754, w pakiecie Moto X). Dodajmy, iż abonenci mieli już dostęp do tych stacji w standardowej rozdzielczości (TVP Polonia i Brazzers TV Europe) - wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki.

Elsat Sileman


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Polonia HD to kanał Telewizji Polskiej o profilu ogólnym. W jego ofercie widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, filmy, seriale, magazyny, reportaże i dokumenty. Stacja TVP Polonia w standardowej rozdzielczości nadaje od 1993 roku, a 1 września br. uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości - TVP Polonia HD. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci sieci Elsat mieli już dostęp do TVP Polonia w standardowej rozdzielczości (więcej tutaj).

Brazzers TV Europe HD to kanał MG Global. Stacja prezentuje programy erotyczne. Kanał Brazzers TV Europe w standardowej rozdzielczości zadebiutował na rynku w 2014 roku (więcej tutaj), a 1 września br. uruchomiono wersję stacji w wysokiej rozdzielczości - wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci sieci Elsat mieli już dostęp do Brazzers TV Europe w standardowej rozdzielczości (więcej tutaj i tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak Polsat Seriale HD (więcej tutaj), TV Okazje (więcej tutaj) i Polonia1 HD (więcej tutaj) oraz rozgłośnię Radio Nowy Świat (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...