reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Na dobre i na złe” 22 w TVP2, TVP HD i TVP Seriale

dodano: 2020-09-09 02:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/Artrama/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe” W środę, 9 września br. o godz. 20:55 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek (779. całości, zatytułowany „Składamy się z chwili”) dwudziestego drugiego sezonu serialu „Na dobre i na złe”, którego producentem jest Artrama. Wcześniejsze serie tej produkcji emitują obecnie TVP HD i TVP Seriale. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu? Do obsady dołączy Katarzyna Skrzynecka, jurorka w nadawanym w kanałach Polsat, Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Na dobre i na złe”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Leśnej Górze zjawia się nowa gwiazda chirurgii - doktor Alina Fisher (w tej roli Katarzyna Skrzynecka, jurorka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” w kanałach Polsat, Super Polsat, Polsat Rodzina i Polsat Music - więcej tutaj), przyrodnia siostra Katarzyny Smudy (Ilona Ostrowska) - którą Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) sprowadził do szpitala ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Pierwszym pacjentem lekarki zostaje Leo - nastolatek z naczyniakiem w płucach. Tymczasem Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) nadal próbuje skontaktować się z Hanną Sikorką (Marta Żmuda-Trzebiatowska), a w pracy musi sobie poradzić z trudnym przypadkiem mężczyzny, który skarży się na ból w nodze i wymaga natychmiastowej operacji (więcej tutaj i tutaj).
 
Marta Żmuda-Trzebiatowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Marta Żmuda-Trzebiatowska w serialu „Na dobre i na złe”, foto: TVP
Emilia Komarnicka-Klynstra w serialu „Na dobre i na złe”, foto: Artrama
Emilia Komarnicka-Klynstra w serialu „Na dobre i na złe”, foto: Artrama


„Na dobre i na złe” - sezon 22., emisja w środy (od 9 września 2020 roku) o 20:55 w TVP2. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVP HD i TVP Seriale, a wcześniejsze sezony tego serialu emitują obecnie TVP HD i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama