reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zielone światło dla „Supreme Master TV” [wideo]

dodano: 2020-09-09 18:54 | aktualizacja: 2020-09-10 12:12
autor: Jan Borejko | źródło: infosat.de/KEK/mabb/suprememastertv.com

Supreme Master TV logo 360px.jpg Kanał Supreme Master TV dostał zielone światło do uruchomienia. Kierownictwo Ching Hai Deutschland eV wystąpiło do Medienanstalt Berlin-Brandenburg (mabb) o zatwierdzenie niemieckiego, specjalnego kanału telewizyjnego o nazwie Supreme Master TV. Na 252. posiedzeniu niemiecka Komisja ds. Określenia Koncentracji w Obszarze Mediów (KEK) zdecydowała, że ​​zgody nie stoją w sprzeczności z żadnymi powodami zapewniającymi różnorodność opinii.

Supreme Master TV
Supreme Master TV 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał telewizyjny Supreme Master TV został ukształtowany przez życie i pracę Ching Hai, wietnamskiej pisarki, przedsiębiorcy i nauczyciela medytacji, która w swoim środowisku jest uważana za mistrza duchowego. Główne tematy, które będą przewijać się w programach Supreme Master TV to weganizm, pokój, kultura, duchowość, środowisko i zdrowie. Co ciekawe w programach są nawet polskie napisy! Część strony domowej w Internecie też jest po polsku.

Programy tej stacji jest już rozpowszechniany na całym świecie różnymi kanałami dystrybucji, więc nie będzie problemu ze startem samego kanału liniowego. W Niemczech i Polsce odbiór jest możliwy przez własną stronę internetową stacji oraz przez YouTube, Apple TV, Amazon Fire TV, a także przez Android Smart TV i TikTok.

 

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...

Antena Inverto 90 grafit

Antena stalowa, 90cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym. Produkt...

169 zł Więcej...