Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Wisła Płock – Legia Warszawa. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Płock – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport 2
18:30 Żużel: FIM Speedway Grand Prix, Gorzów: 3. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Rafał Dankiewicz
00:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda
15:00 Formuła 1: Grand Prix Toskanii: 2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eleven Sports 2
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Watford FC – Middlesbrough FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eurosport 1
11:45 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 13
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
18:00 Tenis: US Open: N. Melichar/Y-F. Xu – L. Siegemund/W. Zwonariowa
22:00 Tenis: US Open: P. Carreno-Busta – A. Zverev
01:00 (pt/so) Tenis: US Open: D. Miedwiediew – D. Thiem Eurosport 2
20:45 Piłka nożna: DFB Pokal: Eintracht Braunschweig – Hertha BSC
Komentarz: Edward Durda, Sławomir Chałaśkiewicz Fightklub
14:30 Sporty walki: ONE Championship - A New Breed II: Pongsiri PK. Saenchai Muaythaigym – Sean Clancy Golf Channel
17:30 Golf: European Tour, Vilamoura: 2. runda
Komentarz: Jacek Person Motowizja
15:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Wilki Krosno – MSC Wolfe Wittstock Polsat Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Stal Nysa – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Polsat Sport Extra
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Stelmet Enea BC Zielona Góra – GTK Gliwice Polsat Sport News
16:00 Boks: Gala, Ruda Śląska: Ceremonia ważenia Sportklub
14:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: 5. sesja
Komentarz: Kacper Merk
17:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: 5. sesja
Komentarz: Kacper Merk
20:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: 5. sesja
Komentarz: Kacper Merk
01:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Richmond: Wyścig TVP Sport
12:00 Tenis: WTA World Tour, Stambuł: 1/4 finału
14:30 Sporty walki: ONE Championship - A New Breed II: Pongsiri PK. Saenchai Muaythaigym – Sean Clancy
Komentarz: Daniel Dziubicki