reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Play zapłaci do 9 rat za twój telefon

dodano: 2020-09-11 03:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: P4

Play Barbara Kurdej-Szatan Jak zapowiada operator, Play (P4) wprowadza atrakcyjną propozycję dla przenoszących numer na powakacyjny powrót do szkoły, pracy i na uczelnie. W najnowszych ofertach operator umożliwia zakup smartfonów, za które sam zapłaci 6 lub 9 rat.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Duże paczki danych, nielimitowane rozmowy i SMS-y czy dostęp do Amazon Prime Video na pół roku to tylko część korzyści, które w najnowszych taryfach zapewnia operator. Teraz Play daje także możliwość wyboru jednego spośród smartfonów, w tym modeli obsługujących 5G, za które sam zapłaci 6 lub 9 rat. 

Jak czytamy w komunikacie, częstą barierą przy wyborze telefonu z górnej półki jest wysoka opłata miesięczna. Play wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ułatwia dostęp do flagowych smartfonów. W tym celu obniżył opłaty miesięczne i wydłużył okres spłaty telefonu do 36 lub 48 miesięcy. Co więcej, klientom, którzy przeniosą numer do sieci Play, przy wyborze abonamentu z telefonem, 6 lub 9 rat za urządzenie zapłaci operator. 

Jeśli klient zdecyduje się na ofertę Play L lub Play Homebox i rozłoży okres spłaty telefonu na 3 lata przy wyborze jednego ze smartfonów marek Samsung lub Xiaomi, Play pokryje koszty 9 rat za urządzenie. W obu ofertach operator gwarantuje w cenie abonamentu nielimitowane rozmowy i SMS-y, dostęp do Play Now (lub usługę „Bezpieczna rodzina”) oraz Amazon Prime Video i Tidal przez sześć miesięcy bez opłat. Obydwa pakiety umożliwiają swobodne korzystanie z internetu dzięki paczkom danych - w abonamencie Play L to 70 GB za 75 zł, a w Play Homebox internet mobilny i domowy bez limitu danych za 85 zł miesięcznie. Co więcej, obie te oferty dają możliwość korzystania z technologii 5G, a wśród dostępnych smartfonów znajdują się modele obsługujące sieć najnowszej generacji, np. Xiaomi Mi 10 Lite 5G. 

Osoby, które nie potrzebują tak rozbudowanego pakietu lub wybrały inny model z puli smartfonów dostępnych w sieci Play z okresem spłaty na 3 lata, otrzymają 6 rat w prezencie. Ta opcja jest dostępna przy wyborze ofert Play S, Play M, Play L lub Play Homebox. Cena za pakiet M z 20 GB internetu oraz nielimitowanymi rozmowami to 55 zł miesięcznie, z dostępem do Amazon Prime Video i Tidal na 6 miesięcy oraz pakietem podstawowym Play Now w cenie. Najtańszy z pakietów w opcji S kosztuje 35 zł miesięcznie i poza paczką danych zapewnia nielimitowane rozmowy oraz pół roku Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. Do wcześniej wymienionej cen należy doliczyć miesięczną opłatę za telefon, którą klient dopasowuje do siebie według własnych preferencji.

Każdy z dostępnych abonamentów może zostać rozszerzony o dodatkowy numer - jeden w opcji Duet lub do dziewięciu kolejnych w formule Rodzina. Wówczas karta SIM dla każdego kolejnego członka rodziny to koszt 35 zł, a piąta oferowana jest gratis. 

Promocja dostępna jest również w ofercie dla Biznesu, w której 9 opłaconych rat otrzymują klienci Biznes Box Pro z wybranymi modelami marek Samsung i Xiaomi. Natomiast 6 darmowych rat zyskują klienci pakietów Biznes Start, Biznes Box oraz Biznes Box Pro. 

Promocyjnej ofercie towarzyszyć będzie kampania reklamowa w nowej formule. Startuje ona w piątek, 11 września br.
 
Play zapłaci do 9 rat za twój telefon. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Play zapłaci do 9 rat za twój telefon. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...