Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Fulham FC – Arsenal FC. Transmisje live z Superpucharu Hiszpanii tylko w Sportklubie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Eibar – Celta Vigo
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
18:30 Żużel: FIM Speedway Grand Prix, Gorzów Wielkopolski: 4. runda
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosłąw Jabłoński CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Fulham FC – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
02:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Lakers – Houston Rockets CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Fulham FC – Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
16:00 Piłka nożna: Premier League: Crystal Palace – Southampton FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
18:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – Leeds United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
21:00 Piłka nożna: Premier League: West Ham United – Newcastle United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Cracovia – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Granada CF – Athletic Club
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Birmingham City – Brentford FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Dominik Guziak
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Huddersfield Town – Norwich City
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Cagliari Calcio – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Granada CF – Athletic Club
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski Eurosport 1
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 14
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
22:00 Tenis: US Open: N. Osaka – V. Azarenka Eurosport 2
15:30 Piłka nożna: DFB Pokal: 1. FC Nürnberg – RB Lipsk
Komentarz: Edward Durda, Maciej Terlecki Golf Channel
15:00 Golf: European Tour, Vilamoura: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
19:30 Golf: PGA Tour, Napa: 2. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin Motowizja
11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Metalika Recykling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole
15:35 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa-Francorchamps: Wyścig 1
20:00 Boks: Gala, Ruda Śląska: Remigiusz Wóz – Tomasz Gromadzki
01:30 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Philadelphia Union – New England Revolution Polsat Sport Fight
13:00 Rugby: Ekstraliga: MKS Ogniwo Sopot – MKS Pogoń Awenta Siedlce
20:00 Boks: Gala, Ruda Śląska: Remigiusz Wóz – Tomasz Gromadzki Polsat Sport News
10:25 Formuła 3: Grand Prix Toskanii: Wyścig 1
14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix San Marino: 1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix San Marino: 2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
20:30 Boks: Gala Queensberry Promotions: Anthony Yarde – Dec Spelman Super Polsat
14:05 Kolarstwo: ORLEN Wyścig Narodów, Rzeszów: Jazda drużynowa na czas
20:00 Boks: Gala, Ruda Śląska: Remigiusz Wóz – Tomasz Gromadzki Sportklub
11:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: 8. sesja
Komentarz: Kacper Merk
15:30 Siatkówka plażowa: King of the Court: 9. sesja
Komentarz: Kacper Merk
18:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: TD Systems Baskonia – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Radosław Spiak, Jacek Łączyński
21:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: Iberostar Tenerife – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak, Jacek Łączyński