reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konferencja PIKE 2020 wyłącznie online

dodano: 2020-09-11 13:17 | aktualizacja: 2020-09-11 16:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: PIKE/satkurier.pl

PIKE Tytanowe Oko Konferencja PIKE 2020 „Nowy Świat - Nowe Wyzwania” zaplanowana w dniach 30 września - 2 października 2020 roku odbędzie się wyłącznie ONLINE. Wcześniej rozważano formę hybrydową, tzn. połączenie formy tradycyjnej konferencji (w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi) z transmisją online. Ostatecznie organizator podjął decyzję o przeprowadzeniu konferencji w trybie zdalnym - większość prelegentów będzie łączyć się właśnie w ten sposób. SAT Kurier jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja PIKE 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje organizator, decyzja o przeprowadzeniu konferencji w trybie zdalnym została podjęta po konsultacji z operatorami, regulatorami, partnerami, panelistami oraz z uwagi na zakaz spotkań wprowadzony przez większość przedsiębiorstw w branży i bezpieczeństwo uczestników.

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej wraz z Polską Fundacją Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKE zapraszają na Konferencję PIKE 2020 „Nowy Świat - Nowe Wyzwania”.

Konferencja PIKE 2020 „Nowy Świat - Nowe Wyzwania” odbędzie się w dniach 30 września - 2 października br. online. Program tegorocznego spotkania przewiduje zarówno dyskusję o przyszłości branży szerokopasmowej na rynku mediów i telekomunikacji, jak i ocenę zarysowujących się kierunków zmian z punktu widzenia biznesu, regulatorów i ekspertów szczególnie po okresie pandemii.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali znakomici goście - przedstawiciele operatorów sieci kablowych, mobilnych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych, a także instytucji regulacyjnych, parlamentu oraz rządu.

Liczne prezentacje i panele wskażą, jak obecne zmiany rynkowe wpływają na prowadzenie biznesu, rozumienie prawa, na kształt otoczenia instytucjonalnego i samych konsumentów. Zostaną również przyznane nagrody w Konkursie dla Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”, Konkursie Kanałów Tematycznych oraz Nagrody Tytanowego Oka. Nie zabraknie też Miniforum Telewizji Lokalnych oraz Śniadania Liderów Telekomunikacji.

Zobacz program konferencji PIKE 2020.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...