reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Konferencja PIKE 2020 wyłącznie online

dodano: 2020-09-11 13:17 | aktualizacja: 2020-09-11 16:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: PIKE/satkurier.pl

PIKE Tytanowe Oko Konferencja PIKE 2020 „Nowy Świat - Nowe Wyzwania” zaplanowana w dniach 30 września - 2 października 2020 roku odbędzie się wyłącznie ONLINE. Wcześniej rozważano formę hybrydową, tzn. połączenie formy tradycyjnej konferencji (w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi) z transmisją online. Ostatecznie organizator podjął decyzję o przeprowadzeniu konferencji w trybie zdalnym - większość prelegentów będzie łączyć się właśnie w ten sposób. SAT Kurier jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja PIKE 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje organizator, decyzja o przeprowadzeniu konferencji w trybie zdalnym została podjęta po konsultacji z operatorami, regulatorami, partnerami, panelistami oraz z uwagi na zakaz spotkań wprowadzony przez większość przedsiębiorstw w branży i bezpieczeństwo uczestników.

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej wraz z Polską Fundacją Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKE zapraszają na Konferencję PIKE 2020 „Nowy Świat - Nowe Wyzwania”.

Konferencja PIKE 2020 „Nowy Świat - Nowe Wyzwania” odbędzie się w dniach 30 września - 2 października br. online. Program tegorocznego spotkania przewiduje zarówno dyskusję o przyszłości branży szerokopasmowej na rynku mediów i telekomunikacji, jak i ocenę zarysowujących się kierunków zmian z punktu widzenia biznesu, regulatorów i ekspertów szczególnie po okresie pandemii.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali znakomici goście - przedstawiciele operatorów sieci kablowych, mobilnych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej oraz sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych, a także instytucji regulacyjnych, parlamentu oraz rządu.

Liczne prezentacje i panele wskażą, jak obecne zmiany rynkowe wpływają na prowadzenie biznesu, rozumienie prawa, na kształt otoczenia instytucjonalnego i samych konsumentów. Zostaną również przyznane nagrody w Konkursie dla Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”, Konkursie Kanałów Tematycznych oraz Nagrody Tytanowego Oka. Nie zabraknie też Miniforum Telewizji Lokalnych oraz Śniadania Liderów Telekomunikacji.

Zobacz program konferencji PIKE 2020.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD Combo

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja kablowa (DVB-C)

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...
reklama