reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

12-14.09 Polsat Sport: Derby, pojedynki i magazyny

dodano: 2020-09-12 05:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 12-13 września br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mecz towarzyski piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, La Liga Santander, Eredivisie, Scottish Premiership, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), PlusLiga, Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, Ultimate Fighting Championship (UFC), Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej, gala Queensberry Promotions w Londynie, GROM Challenge - Siła i Honor, Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Orlen Wyścig Narodów oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro League i League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: mecz towarzyski piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej, gala Queensberry Promotions w Londynie, GROM Challenge - Siła i Honor (więcej tutaj), Deutsche Tourenwagen Masters (DTM) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), MotoE (więcej tutaj), Orlen Wyścig Narodów (więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL Pro League (więcej tutaj) i League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Plan transmisji:

12 września (sobota)
5:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 2

8:00 La Liga Santander: „LaLiga Pre Season” - magazyn, Eleven Sports 3

8:15 KSW31, Polsat Sport Fight

8:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 „Złota generacja” - reportaż, Polsat Sport

9:30 GROM Challenge - Siła i Honor, Polsat Sport Extra

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Nürburgu: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

10:25 Formuła 3, Grand Prix Toskanii: 1. wyścig, Polsat Sport News

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Extra

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 Formuła 1, Grand Prix Toskanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

11:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 3. sesja treningowa w klasie MotoE, polsatsport.pl

12:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Pre Season” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 KSW, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 rugby, Ekstraliga: MKS Ogniwo Sopot - MKS Pogoń Awenta Siedlce, Polsat Sport Fight

13:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:25 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Nürburgu, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

13:25 Sky Bet Championship: Birmingham City FC - Brentford FC Londyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Tomasz Zieliński i Dominik Guziak

13:30 (TVP Sport) i 14:05 (Super Polsat) kolarstwo, Orlen Wyścig Narodów w Rzeszowie: jazda drużynowa na czas, Super Polsat i TVP Sport

13:30 GROM Challenge - Siła i Honor, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 Formuła 1, Grand Prix Toskanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

15:10 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 „Wielkie wyścigi rydwanów” - film dokumentalny, Polsat Doku

15:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 Sky Bet Championship: Huddersfield Town FC - Norwich City FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Tomasz Zieliński

16:00 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 Scottish Premiership: Ross County Dingwall - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: MotoE, polsatsport.pl

16:45 Formuła 2, Grand Prix Toskanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:55 mecz towarzyski piłkarzy: Cagliari Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

18:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:00 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Athletic Bilbao, Eleven Sports 1
komentują: Sebastian Chabiniak i Łukasz Wiśniowski

18:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

18:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej, Super Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Pre Season” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów, Ipla

20:30 PlusLiga: MKS Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Eredivisie: PEC Zwolle - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

Noc z 12 na 13 września (z soboty na niedzielę)
0:00 Fortuna: Liga: FK Pardubice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

0:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:30 Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:35 Muay Thai: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 1

13 września (niedziela)
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 La Liga Santander: „La Liga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

7:30 La Liga Santander: „LaLiga Behind The Cameras” - magazyn, Eleven Sports 2

8:00 La Liga Santander: „LaLiga Pre Season” - magazyn, Eleven Sports 3

8:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM), wyścig w Nürburgu: kwalifikacje, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie MotoE, polsatsport.pl

10:30 Formuła 3, Grand Prix Toskanii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 KSW36, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:45 (TVP Sport) i 13:35 (Super Polsat) kolarstwo, Orlen Wyścig Narodów w Rzeszowie: wyścig ze startu wspólnego, Super Polsat i TVP Sport

11:55 Formuła 2, Grand Prix Toskanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 KSW40, Polsat Sport

12:45 Deutsche Tourenwagen Masters (DTM): wyścig w Nürburgu, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Mikołaj Sokół

13:00 rugby, Ekstraliga: Edach Budowlani Lublin - RC Lechia Gdańsk, Polsat Sport Fight

18:40 „Ninja Warrior Polska”, sezon 2. - program rozrywkowy, Polsat

13:55 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL Pro League, Polsat Games

13:55 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Real Bestis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:25 Eredivisie: Sparta Rotterdam - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:50 KSW53, Polsat Sport Fight

15:05 Formuła 1, Grand Prix Toskanii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix San Marino, MotoGP: show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 La Liga Santander: Real Valladolid CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Łukasz Wiśniowski

16:40 Eredivisie: FC Groningen - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: MKS Będzin - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - King Szczecin, Polsat Sport Extra

19:00 Fortuna: Liga: MFK Karvina Karwina - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 13 na 14 września (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:00 KSW50, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:59 Major League Soccer (MLS): Los Angeles FC - Portland Timbers, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Antena Famaval 125TRX grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 125TRX - 125cm, do instalacji...

350 zł Więcej...
reklama