reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce kanał UPL TV, a nawet platforma sportowa [wideo]

dodano: 2020-09-13 09:13
autor: RO | źródło: mediasat.info

Premier Liha Ukraińska Premier Liha, najwyższa klasa ligowych rozgrywek piłkarskich na Ukrainie, zamierza uruchomić własny kanał telewizyjny z transmisjami i programami sportowymi. Na ostatnim zebraniu grupy roboczej okazało się, że kanał najprawdopodobniej ruszy na platformie OTT.

Premier Liha Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na początku września powstała grupa robocza zajmująca się sprawami utworzenia telewizji UPL, w skład której weszli przedstawiciele klubów Premier Lihi i eksperci medialni. Spotkania będą odbywać się co tydzień.

Wstępnie dla startującego kanału można wykorzystać istniejącą platformę OTT, ale w przyszłości może pojawić się zupełnie inna platforma w OTT.

Stworzenie ujednoliconej marki w postaci kanału telewizyjnego UPL i platformy OTT, na której gromadzone będą transmisje na żywo i archiwum wideo z meczów ukraińskiej Premier League, może stać się rzeczywistością i istnieniem już w najbliższej przyszłości. Obecnie opracowywane są aspekty prawne, techniczne i ekonomiczne. Wszyscy rozumiemy, że profesjonalna piłka nożna, jak każdy inny sport, to biznes, który musi zarabiać, ewoluować i rozwijać się. Pomysł nie jest trywialny dla rynku telewizyjnego. To uruchomienie kanału, który będzie dostępny na Ukrainie. Sprzedaż praw do mistrzostw i meczów dla międzynarodowych platform i usług. Uruchomienie własnej usługi, pozwalającej Ukraińcom na całym świecie być uczestnikiem ukraińskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej. Myślę, że z czasem będzie można mówić o pełnowartościowej platformie sportowej z ofertą innych sportów i ich popularyzacją

- skomentował ekspert mediowy, Ołeksandr Głuszczenko.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel bez wiercenia - super płaski

Przejściówka 20cm umożliwiająca przejście kabla antenowego do anteny satelitarnej lub...

15 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama