reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce kanał UPL TV, a nawet platforma sportowa [wideo]

dodano: 2020-09-13 09:13
autor: RO | źródło: mediasat.info

Premier Liha Ukraińska Premier Liha, najwyższa klasa ligowych rozgrywek piłkarskich na Ukrainie, zamierza uruchomić własny kanał telewizyjny z transmisjami i programami sportowymi. Na ostatnim zebraniu grupy roboczej okazało się, że kanał najprawdopodobniej ruszy na platformie OTT.

Premier Liha Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na początku września powstała grupa robocza zajmująca się sprawami utworzenia telewizji UPL, w skład której weszli przedstawiciele klubów Premier Lihi i eksperci medialni. Spotkania będą odbywać się co tydzień.

Wstępnie dla startującego kanału można wykorzystać istniejącą platformę OTT, ale w przyszłości może pojawić się zupełnie inna platforma w OTT.

Stworzenie ujednoliconej marki w postaci kanału telewizyjnego UPL i platformy OTT, na której gromadzone będą transmisje na żywo i archiwum wideo z meczów ukraińskiej Premier League, może stać się rzeczywistością i istnieniem już w najbliższej przyszłości. Obecnie opracowywane są aspekty prawne, techniczne i ekonomiczne. Wszyscy rozumiemy, że profesjonalna piłka nożna, jak każdy inny sport, to biznes, który musi zarabiać, ewoluować i rozwijać się. Pomysł nie jest trywialny dla rynku telewizyjnego. To uruchomienie kanału, który będzie dostępny na Ukrainie. Sprzedaż praw do mistrzostw i meczów dla międzynarodowych platform i usług. Uruchomienie własnej usługi, pozwalającej Ukraińcom na całym świecie być uczestnikiem ukraińskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej. Myślę, że z czasem będzie można mówić o pełnowartościowej platformie sportowej z ofertą innych sportów i ich popularyzacją

- skomentował ekspert mediowy, Ołeksandr Głuszczenko.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama