reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nocny recepcjonista” i filmy w październiku w AMC

dodano: 2020-09-14 04:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W październiku br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale jak „Nocny recepcjonista” i „Fear the Walking Dead” (sezon 6.), w ramach pasma „Wieczory z adrenaliną” takie filmy jak „Włamywacze”, „Przerażacze”, „Diabolique”, „Niebo”, „Mama”, „Hazardziści”, „R.I.P.D. Agenci z zaświatów”, „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, „Chłód w lipcu”, „Ludzkie dzieci”, „Coś” i „The Dark Stranger”, a w ramach pasma „Halloween z AMC” takie produkcje jak „Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa”, „Halloween - 20 lat później” i „Halloween: powrót”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2020 roku w ofercie kanału AMC:

„Wieczory z adrenaliną”:
emisja: w weekendy (od 2 października br.) o 22:00
Wypełnione adrenaliną filmy w każdy weekendowy wieczór w październiku br. o godzinie 22:00.

„Wieczory z adrenaliną”:
„Włamywacze” („Sneakers”)
reżyser: Phil Alden Robinson, występują: Robert Redford, Sidney Poitier, Dan Aykroyd, River Phoenix i David Strathairn
emisja: w piątek, 2 października br. o 22:00

Ekspert komputerowy Martin Bishop kieruje zespołem hakerów - renegatów. Jest wśród nich: były pracownik CIA (Central Intelligence Agency), czarodziej od gadżetów, młody geniusz i niewidomy realizator dźwięku, którzy pracują przy testowaniu systemów bezpieczeństwa. Przeszłość Bishopa nie daje jednak o sobie zapomnieć, gdy agenci rządowi zaczynają szantażować jego ekipę, aby wzięła udział w tajnej operacji namierzenia pewnej czarnej skrzynki (więcej tutaj).

„Wieczory z adrenaliną”:
„Przerażacze” („The Frighteners”)
reżyser: Peter Jackson, występują: Michael J. Fox, Trini Alvarado, Peter Dobson i John Astin
emisja: w sobotę, 3 października br. o 22:00

Opowieść o oszuście podającym się za medium, który łączy swe siły z trzema przyjaznymi duchami, by powstrzymać szalejącą zjawę mordercy, na którym wykonano wyrok śmierci. Jak czytamy w opisie, „Przerażacze” to rzadki przypadek filmu, w którym z powodzeniem łączy się komedia i horror. Reżyserem obrazu jest Peter Jackson, laureat nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej, który nadał opowieści unikalny styl (więcej tutaj).

„Wieczory z adrenaliną”:
„Diabolique” („Diabolique”)
reżyser: Jeremiah Chechik, występują: Sharon Stone, Isabelle Adjani i Chazz Palminteri
emisja: w niedzielę, 4 października br. o 22:00

Dwie kobiety, jeden plan. Otrucie drania, który traktuje je jak śmieci. Następnie porzucenie ciała w mętnych wodach basenu, by ktoś inny znalazł tę niespodziankę na dnie. Rzeczywiście w tej historii nie brakuje elementu zaskoczenia. Gdy podczas czyszczenia basen zostaje opróżniony, na jego dnie brakuje ciała... (więcej tutaj)

„Nocny recepcjonista”
obsada: Elizabeth Debicki, Olivia Colman, Tom Hiddleston, Hugh Laurie i Tom Hollander
emisja: w poniedziałek, 5 października br. o o 22:00

Finał pierwszego sezonu. „Nocny recepcjonista” to współczesna interpretacja bestsellerowej powieści Johna le Carrégo o tym samym tytule. Jak informuje nadawca, wciągający thriller łączący miłość, stratę i zemstę w złożonej opowieści o współczesnej przestępczości, zaprezentowany w klimacie przywodzącym na myśl najlepsze produkcje szpiegowskie. Serial przedstawia losy Jonathana Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza poruszającego się po kulisach rządowych instytucji w Londynie i Waszyngtonie, gdzie niepodzielnie panuje sojusz agencji wywiadowczych i handlarzy bronią. Aby przeniknąć do wewnętrznego kręgu prominentnego biznesmena podejrzewanego o ciemne interesy, Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie), Pine musi nie tylko udawać pozbawionego skrupułów przestępcę, ale naprawdę się nim stać (więcej tutaj).

„Wieczory z adrenaliną”:
„Niebo” („Heaven”)
reżyser: Tom Tykwer, scenariusz: Krzysztof Kieślowski i Krzysztof Piesiewicz, występują: Cate Blanchett i Giovanni Ribisi
emisja: w piątek, 9 października br. o 22:00

Kobieta na własną rękę szuka sprawiedliwości po tym, jak policja ignoruje jej prośby o aresztowanie mężczyzny odpowiedzialnego za śmierć jej męża. Skutkuje to nie tylko osadzeniem w areszcie z oskarżeniem o morderstwo, ale w dodatku uczuciem do policjanta. 

„Wieczory z adrenaliną”:
„Mama” („Mama”)
reżyser: Andy Muschietti, występują: Jessica Chastain, Megan Charpentier, Isabelle Nélisse i Nikolaj Coster-Waldau
emisja: w sobotę, 10 października br. o 22:00

Producent wykonawczy Guillermo del Toro przedstawia horror „Mama”, opowiadający przerażającą historię dwóch małych dziewczynek, które zniknęły w lesie w dniu morderstwa ich matki. Kiedy po latach zostają odnalezione i rozpoczynają nowe życie, dowiadują się, że ktoś lub coś nadal chce je układać do snu. Nominowana do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Jessica Chastain wciela się w rolę partnerki wujka dziewczynek, który zabiera je do swojego domu, ale powoli odkrywa, że oprócz nich znajduje się tam coś jeszcze.

„Wieczory z adrenaliną”:
„Hazardziści” („Rounders”)
reżyser: Kazuaki Kiriya, występują: Matt Damon, Edward Norton, John Turturro i John Malkovich
emisja: w niedzielę, 11 października br. o 22:00

Po wielkiej przegranej w pokera, Mike McDermott obiecuje, że na dobre zrezygnuje z kart. Jednak kiedy jego najlepszy kumpel wdaje się w konflikt z bezwzględnym właścicielem podziemnego klubu, lojalność Mike'a każe mu usiąść ponownie do stołu i wziąć udział w grze, która nie może zakończyć się porażką (więcej tutaj i tutaj).

„Fear the Walking Dead” 6
premiera: w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 11 na 12 października br. o 3:00

Szósty sezon „Fear the Walking Dead” odkryje, co stało się z pozoru niemającą racji bytu rodziną zjednoczoną przez misję niesienia pomocy innym. Po tym, jak zostali rozdzieleni przez Virginię (Colby Minifie) i jej Pionierów, grupa jest rozproszona między oddalone od siebie osady. Ostatnia wiadomość Morgana (Lennie James) na końcu piątego sezonu wzywała bohaterów do tego, by „po prostu żyli” - nowy sezon pokaże, co to przesłanie oznacza dla każdej z osób. Niektórzy uznają stabilizację i możliwości czekające wewnątrz społeczności Virginii za intrygujące, inni pogrążą się w mroku, a pozostali zdecydują się walczyć przeciwko okolicznościom, które zostały im narzucone. Życie za murami utworzonymi przez Virginię wystawi każdego z nich na inną próbę oraz zmusi do zdefiniowania kim są w tym nowym świecie (więcej tutaj).

„Wieczory z adrenaliną”:
„R.I.P.D. Agenci z zaświatów” („R.I.P.D.”)
reżyser: Robert Schwentke, występują: Jeff Bridges i Ryan Reynolds
emisja: w piątek, 16 października br. o 22:00

Laureat nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Jeff Bridges i Ryan Reynolds występują w filmie akcji „R.I.P.D. Agenci z zaświatów”. Wcielają się w role dwóch gliniarzy wysłanych przez Wydział ds. Wiecznego Spoczynku, aby służyć i chronić żywych przed coraz bardziej niszczycielskim szeregiem dusz odmawiających pokojowego przejścia na drugą stronę (więcej tutaj).

„Wieczory z adrenaliną”:
„Noc Oczyszczenia: Anarchia” („The Purge: Anarchy”)
reżyser: James DeMonaco, występują: Kiele Sanchez, Zach Gilford i Frank Grillo
emisja: w sobotę, 17 października br. o 22:00

Nowi Ojcowie Założyciele Ameryki zapraszają do świętowania corocznej Nocy Oczyszczenia. Kontynuacja horroru z 2013 roku pod tytułem „Noc Oczyszczenia” ukazuje losy młodej pary, która w wyniku awarii samochodu zmuszona jest do walki o przetrwanie w trakcie corocznej czystki. Reżyserem i scenarzystą filmu jest James DeMonaco, a w rolach głównych występują Zach Gilford i Kiele Sanchez.

„Wieczory z adrenaliną”:
„Chłód w lipcu” („Cold in July”)
reżyser: Jim Mickle, występują: Michael C. Hall, Sam Shepard i Don Johnson
emisja: w niedzielę, 18 października br. o 22:00

Jak decyzja podjęta w ułamku sekundy może zmienić życie? Pewnej spokojnej teksańskiej nocy w 1989 roku, Richard Dane słyszy niepokojący hałas w domu i postanawia zbadać jego źródło. Po chwili strzela do włamywacza, Freddy’ego Russella. Mimo że Richard zostaje uznany przez mieszkańców miasteczka za bohatera, wkrótce zaczyna bać się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Do miasta przybywa ogarnięty żądzą zemsty Ben - były skazaniec i ojciec Freddy'ego. 

„Wieczory z adrenaliną”:
„Ludzkie dzieci” („Children of Men”)
reżyser: Alfonso Cuarón, występują: Pam Ferris, Julianne Moore, Clive Owen, Michael Caine i Peter Mullan
emisja: w piątek, 23 października br. o 22:00

W niedalekiej przyszłości świat ogarnia anarchia po tym, jak cała populacja nagle staje się bezpłodna, a ludzkości grozi całkowite unicestwienie. Akcja toczy się w ogarniętym przemocą Londynie i skupia się na Theo - nietypowym przywódcy, który może uratować Ziemię. Mężczyzna jest pozbawionym złudzeń byłym aktywistą, który stał się biurokratą, a teraz musi stawić czoła własnym demonom, by ochronić ostatnią nadzieję na przyszłe pokolenie (więcej tutaj).

„Wieczory z adrenaliną”:
„Coś” („The Thing”)
reżyser: John Carpenter, występują: Keith David, Kurt Russell, Wilford Brimleyi Richard Masur
emisja: w sobotę, 24 października br. o 22:00

Zimą 1982 roku dwunastoosobowy zespół naukowców w odległej stacji badawczej na Antarktydzie odkrywa obcego, który spędził ponad 100 tysięcy lat zakopany w śniegu. Po odmrożeniu, zmieniająca kształt istota sieje spustoszenie w bazie, wywołuje panikę i staje się jednym z nich.

„Wieczory z adrenaliną”:
„The Dark Stranger” („The Dark Stranger”)
reżyser: Chris Trebilcock, występują: Katie Findlay, Alex Ozerov i Enrico Colantoni
emisja: w niedzielę, 25 października br. o 22:00

Leah, utalentowana młoda artystka, wraca do zdrowia po niedawnym traumatycznym wydarzeniu, ale nadal boi się opuścić swój własny dom. Zaczyna rysować ponurą powieść graficzną, w której złowrogi i mroczny obcy ściga samotną lalkę przez złowróżbny bajkowy krajobraz. Wkrótce Leah zaczyna widzieć przerażającego nieznajomego w prawdziwym życiu. Istota ożyła i zabija każdego, kto znajdzie się między dziewczyną a światem, który stworzyła.

„Halloween z AMC”:
emisja: w sobotę, 31 października br. o 22:00
Filmy na halloween.

„Halloween z AMC”:
„Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa” („Halloween VI: The Curse of Michael Myers”)
reżyser: Joe Chappelle, występują: Marianne Hagan, Donald Pleasence, Paul Rudd i Mitchell Ryan
emisja: w sobotę, 31 października br. o 22:00

W jedną przerażającą noc, siejący terror zamaskowany Michael Myers zmienił Halloween na zawsze. Sześć lat po tym, jak miał zginąć w pożarze, Myers powraca, by ponownie zabijać i tym razem nie ma przed nim ucieczki. W miarę jak zabójcza wściekłość maniakalnego mordercy dochodzi do mrożącego krew w żyłach punktu kulminacyjnego, jego długo ukrywane i szokujące sekrety zostają ujawnione...

„Halloween z AMC”:
„Halloween - 20 lat później” („Halloween H20: 20 years later”)
reżyser: Steve Miner, występują: Jamie Lee Curtis, Michelle Williams, Adam Arkin i Josh Hartnett
emisja: w sobotę, 31 października br. o 23:45

Laurie Strode, dyrektorka prywatnej szkoły, wciąż zmaga się z przerażającymi wspomnieniami o maniakalnym mordercy Michaelu Myersie sprzed dwudziestu lat. Po sfingowaniu swojej śmierci kobiecie wydaje się, że jest bezpieczna, jednak Myers nagle się pojawia, by dokonać zemsty. Laurie i jej uczniowie staną się nowymi ofiarami Michaela, jeśli ona nie zdoła pokonać swoich największych lęków i raz na zawsze pozbyć się zła (więcej tutaj).

„Halloween z AMC”:
„Halloween: powrót” („Halloween VIII: Resurection”)
reżyser: Rick Rosenthal, występują: Jamie Lee Curtis, Tyra Banks, Bianca Kajlich, Busta Rhymes iSean Patrick Thomas
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 31 października na 1 listopada br. o 1:30

Producenci reality show w DangerTainment wybrali Rudy'ego, Billa i grupę nastolatków szukających wrażeń, by spędzili jedną, wypełnioną zabawą noc w rodzinnym domu seryjnego mordercy - Michaela Myersa. Jednak planowana transmisja na żywo staje się śmiertelnie niebezpieczna, a wieczór pełen wrażeń zmienia się w noc z horroru, gdy sam Michael decyduje się dołączyć do imprezy (więcej tutaj, tutaj i tutaj).
 
Rowan Alexander w filmie „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, foto: AMC Networks International
Rowan Alexander w filmie „Noc Oczyszczenia: Anarchia”, foto: AMC Networks International
Hugh Laurie, Tom Hiddleston, Elizabeth Debicki, Olivia Colman i Tom Hollander w serialu „Nocny recepcjonista”, foto: AMC Networks International
Hugh Laurie, Tom Hiddleston, Elizabeth Debicki, Olivia Colman i Tom Hollander w serialu „Nocny recepcjonista”, foto: AMC Networks International
Elizabeth Debicki i Tom Hiddleston w serialu „Nocny recepcjonista”, foto: AMC Networks International
Elizabeth Debicki i Tom Hiddleston w serialu „Nocny recepcjonista”, foto: AMC Networks International
Giovanni Ribisi i Cate Blanchett w filmie „Niebo”, foto: AMC Networks International
Giovanni Ribisi i Cate Blanchett w filmie „Niebo”, foto: AMC Networks International
Cate Blanchett i Giovanni Ribisi w filmie „Niebo”, foto: AMC Networks International
Cate Blanchett i Giovanni Ribisi w filmie „Niebo”, foto: AMC Networks International
Sharon Stone i Isabelle Adjani w filmie „Diabolique”, foto: AMC Networks International
Sharon Stone i Isabelle Adjani w filmie „Diabolique”, foto: AMC Networks International
Katie Findlay w filmie „The Dark Stranger”, foto: AMC Networks International
Katie Findlay w filmie „The Dark Stranger”, foto: AMC Networks International
Danay Garcia w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Danay Garcia w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Mo Collins w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Mo Collins w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

749 zł Więcej...