reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda

dodano: 2020-09-16 02:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Radio Pogoda (Agora) w nowej akcji szuka słuchaczy, którzy są „Pogodni przez całe życie”. Redakcja stacji do niedzieli, 4 października br. czeka na zdjęcia od swoich odbiorców - fotografie z dzieciństwa i aktualne ujęcia, które łączą uśmiech i radość. Laureaci zabawy otrzymają nagrody, a dodatkowo będą mogli zobaczyć swoje zdjęcia na billboardach w miastach nadawania Radia Pogoda w ramach specjalnej, listopadowej kampanii rozgłośni.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek 14 września 2020 roku Radio Pogoda rozpoczęło akcję „Pogodni przez całe życie”. Stacja zachęca w niej słuchaczy do udowodnienia, że od zawsze są pogodni, a pogoda ducha jest niezależna od wieku. Zadaniem uczestników zabawy jest nadesłanie dwóch fotografii, na których są uśmiechnięci i radośni - jednego zdjęcia z dzieciństwa i jednego aktualnego. Fotografie można przesyłać do niedzieli, 4 października br. na adres [email protected]

Na laureatów zabawy czekają nagrody od stacji, a dodatkowo możliwość udziału w kampanii promocyjnej Radia Pogoda prowadzonej w listopadzie br. Zwycięskie zdjęcia pojawią się na nośnikach reklamy zewnętrznej w ośmiu miastach nadawania rozgłośni, a także w internecie.

Akcja „Pogodni przez całe życie” w Radiu Pogoda jest promowana na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...