Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi Bayern Monachium – FC Schalke 04. Transmisje live z WTA World Tour Rzym tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Michał Żewłakow
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
03:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
CANAL+ Sport 2
18:30 Żużel: FIM Speedway Grand Prix, Praga: 5. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Michał Żewłakow
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Wisła Płock
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski Eleven Sports 1
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: Bayern Monachium – FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
17:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski: Sevilla FC – Athletic Bilbao
20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: Coventry City FC – Queens Park Rangers Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Julian Kowalski, Dominik Guziak Eurosport 1
10:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Trening
11:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans: Trening
13:25 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 19 Fightklub
14:30 Sporty walki: ONE Championship - A New Breed III: Petchmorakot Petchyindee Academy - Magnus Andersson Golf Channel
20:00 Gol: US Open Championship: 2. runda Motowizja
15:45 Żużel: 2. Liga Żużlowa: RzTŻ Rzeszów – Wilki Krosno nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Michał Żewłakow Polsat Sport
12:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 3. runda
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Cuprum Lubin – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa Polsat Sport Extra
10:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala: 1/4 finału kobiet
11:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala: 1/4 finału kobiet
15:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 3. runda
17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 3. runda
19:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym: 3. runda Polsat Sport News
17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: DPD Legionovia Legionowo – Grupa Azoty Chemik Police