reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-22 - 2020-10-23 - 2020-10-24

Sport w polskiej TV 19.09.2020

dodano: 2020-09-18 14:30 | aktualizacja: 2020-09-18 21:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: Hellas Verona – AS Roma. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – FC Augsburg
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Żużel: FIM Speedway Grand Prix, Praga:
6. runda
Komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Gollob
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – SD Eibar
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Fulham FC
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – West Ham United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville:
Erickson Lubin  – Terrell Gausha
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Stal Mielec
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – SD Eibar
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
DKV Joventut Badalona – Unicaja Malaga
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
 
Eleven Sports 1

10:35 Wyścigi samochodowe: DTM Nurburgring Sprint:
Kwalifikacje
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Nurburgring Sprint:
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – Hertha BSC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Karlsruher SC
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – SC Freiburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – Valancia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Nottingham Forest – Cardiff City
Komentarz: Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeld
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Karlsruher SC
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeld
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Torino FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – AS Roma
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

10:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Trening

13:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Trening

14:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Trening

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

21:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

00:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

03:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig
 
Eurosport 2

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 20
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Fightbox

20:00 Sporty walki: Enfusion 97:
Mahmoud Sfef – Karim El Amri

 
Golf Channel

20:00 Golf: US Open Championship:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Motowizja

07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 1

09:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup, Le Mans:
Wyścig

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Spechouse PSŻ Poznań

16:40 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Hockenheim:
Wyścig 1
 
nSport+

16:10 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Colby Covington – Tyron Woodley
 
Polsat Sport Extra

09:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
1/4 finału mężczyzn

10:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
1/4 finału mężczyzn

12:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

14:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

18:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

20:30 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/4 finału

01:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Orlando City SC – Chicago Fire FC
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
OKS Skra Warszawa – Master Pharm Rugby Łódź
Komentarz: Robert Małolepszy
 
Polsat Sport News

12:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
1/2 finału kobiet

13:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
1/2 finału kobiet

14:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Emilii-Romanii:
1. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:35 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Emilii-Romanii:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
1/4 finału mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski – HydroTruck Radom

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – FC Emmen

22:35 Piłka nożna: Major League Soccer:
New England Revolution – New York City FC
 
Super Polsat

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Nurburgring Sprint:
Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

 
Sportklub

07:30 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Olszak

21:00 Dart: World Series of Darts:
Dzień 2
Komentarz: Marcin Grzywacz
 
TVP 1

23:40 Boks: KnockOut Boxing Night 13: 
Mateusz Masternak – Taylor Mabika
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa
 
TVP Sport

11:00 Skoki narciarskie: Letni Puchar Kontynentalny, Wisła:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

13:10 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze – Łomża VIVE Kielce
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Lis

15:30 Piłka nożna: 2. Liga:
Znicz Pruszków – Stal Rzeszów

17:40 Amp Futbol: Amp Futbol Cup, Warszawa:
Polska – Azerbejdżan
Komentarz: Tomasz Jasina

19:45 Boks: KnockOut Boxing Night 13: 
Damian Kiwior – Ruben Rodriguez
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa

22:20 Boks: KnockOut Boxing Night 13: 
Mateusz Masternak – Taylor Mabika
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa

01:35 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama