reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-20 - 2020-10-21 - 2020-10-22

Sport w polskiej TV 20.09.2020

dodano: 2020-09-19 10:45 | aktualizacja: 2020-09-19 13:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Chelsea FC – Liverpool FC o godz. 17:30. Ten mecz w 4K na CANAL+ 4K w retransmisji o godz. 19:30. Transmisje live z meczów Bundesligi w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Burnley FC
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

01:30 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Denver Nuggets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Southampton – Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Rudzki, Michał Gutka

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Real Valladolid
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Lipiński
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Warta Poznań
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Now

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 1

10:30 Wyścigi motocyklowe: DTM Nürburgring Sprint:
Sesja kwalifikacyjna 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

13:30 Wyścigi motocyklowe: DTM Nürburgring Sprint:
Wyścig 2
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mikołaj Sokół

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
RM Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: (mecz także w 4K na Eleven Sports 1 4K)
Real Sociedad – Real Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – FC Crotone
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Cagliari Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel – SC Paderborn 07
Komentarz: Patryk Mirosławski

16:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Huesca – Cádiz CF
Komentarz: Michał Mitrut, Łukasz Wiśniowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – UC Sampdoria
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

06:00 Wyścigi motocyklowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

09:00 Wyścigi motocyklowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

12:00 Wyścigi motocyklowe: FIA World Endurance Championship, Le Mans:
Wyścig

15:40 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 21
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 
Eurosport 2

10:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Montmeló:
Wyścig

14:50 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Montmeló:
Wyścig 2
 
Golf Channel

19:00 Golf: US Open Championship:
Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Motowizja

06:40 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 3

11:30 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
MSC Wölfe Wittstock – Metalika Recykling Kolejarz Rawicz

16:40 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Hockenheim:
Wyścig 2

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Bristol:
Wyścig
Komentarz Szymon Twórz, Krzysztof Woźniak
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Ligi Żużlowa:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
Komentarz: Edward Durda

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Korona Kielce – Górnik Łęczna

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów – Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
Developres SkyRes Rzeszów – #VolleyWrocław

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału

16:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

18:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

13:00 Rugby: Ekstraliga: 
RC Orkan Sochaczew – Edach Budowlani Lublin
 
Polsat Sport News

11:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
1/2 finału mężczyzn

13:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy, Jurmala:
1/2 finału mężczyzn

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – Asseco Arka Gdynia

01:05 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer:
Montreal Impact – Philadelphia Union
 
Sportklub

04:10 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 2
Komentarz: Michał Olszak

06:40 Wyścigi samochodowe: Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend:
Wyścig 3
Komentarz: Michał Olszak

12:45 Dart: World Series of Darts:
Dzień 3
Komentarz: Kacper Merk

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
KS Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – KS Dekorglass Działdowo
Komentarz: Radosław Gielo

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
TD Systems Baskonia – Valencia BC
Komentarz: Radosław Spiak, Jacek Łączyński

20:30 Dart: World Series of Darts:
Dzień 3
Komentarz: Marcin Grzywacz
 
TVP Sport

12:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
1/2 finału
Komentarz: Jacek Jońca, Dawid Celt

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Komentarz: Michał Zawacki

17:35 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Iwona Niedźwiedź


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama