reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Lesław Żurek w kabaretowym wydaniu

dodano: 2020-09-19 12:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Kabaret na żywo” W niedzielę, 20 września br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo drugi odcinek dziewiątego sezonu programu „Kabaret na żywo” (seria zatytułowana jest „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”). Wcześniejsze serie tego widowiska mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat. A co wydarzy się w premierowym odcinku tego programu? Wystąpią Monika Dryl, Agata Wątróbska, Janusz Chabior, Lesław Żurek, Hieronim Wrona, Enej, Kabaret K2, Kabaret Nowaki i Kabaret Skeczów Męczących.

Polsat „Kabaret na żywo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jednym z gości specjalnych będzie Lesław Żurek, który wcieli się w postać prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Klinikę odwiedzą także Janusz Chabior z żoną Agatą Wątróbską, którzy opowiedzą o swoim wielkim pandemicznym weselu. - Wesela to motyw przewodni tego odcinka, więc możecie spodziewać się sporej dawki humoru na najwyższym poziomie - zapowiada nadawca.

Późny wrześniowy wieczór. W modnym warszawskim klubie gra Hieronim Wrona. Tak! Ten prawdziwy Hieronim Wrona. A kto go zaczepia? Oczywiście Rafał Trzaskowski (w tej roli Lesław Żurek). Czy DJ ulegnie i zagra mu trochę funku? O tym widzowie przekonają się włączając telewizję Polsat.

Oczywiście nie obędzie się bez niespodzianek dla gościa specjalnego Janusza Chabiora. Jedną z nich będzie zaskakująca rola w skeczu gangsterskim. - Gość programu nie miał pojęcia, że przyjdzie mu występować na scenie, dlatego koniecznie musicie sprawdzić czy udało mu się tę rolę udźwignąć czy może jednak nie wytrzymał i się „zagotował”? Jedno jest pewne, ten skecz przejdzie do historii! - zachęca nadawca.

Ale to nie koniec premierowych skeczów. Panowie z Kabaretu Skeczów Męczących rozśmieszą widzów do łez w gagu weselnym. To będzie naprawdę „Kac w Vegas”. - Sprawdźcie tę serię niefortunnych wydarzeń spowodowanych, jak to na uroczystościach ślubnych bywa…nadmierną ilością alkoholu! A jak o weselach mowa, nie mogło zabraknąć historii o królu weselnych imprez, czyli zapraszamy na alternatywną wersję filmu o Zenonie Martyniuku „Zenonian Raphsody”! - zachęca nadawca.

Gości czekać będzie również czeka wizyta u najlepszego warszawskiego fryzjera. Kto go tym razem odwiedzi? Rafał Trzaskowski (Lesław Żurek) oraz żona prezydenta RP Andrzeja Dudy Agata Kornhauser-Duda (Monika Dryl) z koleżanką, dziennikarką TVP Danutą Holecką (Adrianna Borek).

Oprócz gości specjalnych na scenie w premierowych skeczach pojawią się także Kabaret Nowaki oraz Kabaret K2.

Widzowie zobaczą również drugi odcinek serii „Mała Polonia” opowiadający o perypetiach małej polskiej społeczności. Jak czytamy w opisie, inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności. Serial może wzbudzi wiele kontrowersji, ponieważ Kabaret Skeczów Męczących nie oszczędzi nikogo i niczego. Narratorem serii jest Wiktor Zborowski. 

Za oprawę muzyczną programu odpowiada zespół Enej (więcej tutaj).
 
Hieronim Wrona (jako DJ) i Lesław Żurek (jako Rafał Trzaskowski) w programie „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”, foto: WBF
Hieronim Wrona (jako DJ) i Lesław Żurek (jako Rafał Trzaskowski) w programie „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”, foto: WBF
Monika Dryl (jako Agata Kornhauser-Duda) i Adrianna Borek (jako Danuta Holecka) w programie „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”, foto: WBF
Monika Dryl (jako Agata Kornhauser-Duda) i Adrianna Borek (jako Danuta Holecka) w programie „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”, foto: WBF


„Kabaret na żywo” - sezon 9., emisja w niedziele o godz. 20:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...