reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 kanały w HD w ofercie Telewizji Kablowej Chopin

dodano: 2020-09-21 07:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Nadmorska Grupa Medialna/satkurier.pl

TK Chopin Telewizja Kablowa Chopin W piątek, 18 września br, oferta Telewizji Kablowej Chopin (Nadmorska Grupa Medialna) powiększyła się o kanały Disney Channel HD (na pozycji numer 710), Polsat Viasat Explore HD (418) i Polsat Viasat History HD (419). Dodajmy, iż abonenci tej sieci mieli już dostęp do tych stacji (Disney Channel, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat History) w standardowej rozdzielczości - wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki.

TK Chopin Telewizja Kablowa Chopin


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Disney Channel HD to kanał prezentujący seriale animowane i fabularne dla dzieci. Stacja w standardowej rozdzielczości funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, a w 2015 roku uruchomiono jej wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci Telewizji Kablowej Chopin mieli już dostęp do stacji Disney Channel w standardowej rozdzielczości.

Polsat Viasat Explore HD to kanał dokumentalno-rozrywkowy. W ofercie stacji widzowie znajdą magazyny i seriale dokumentalne poświęcone motoryzacji, technice, wędkarstwu, przyrodzie czy podróżom. Kanał w standardowej rozdzielczości obecny jest na polskim rynku od 2003 roku (początkowo jako Viasat Explorer, od 2013 roku jako Polsat Viasat Explorer, a od 2014 roku jako Polsat Viasat Explore), a w 2016 roku uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci Telewizji Kablowej Chopin mieli już dostęp do kanału Polsat Viasat Explore w standardowej rozdzielczości.

Polsat Viasat History HD to kanał dokumentalny. W ofercie stacji widzowie znajdą seriale i filmy dokumentalne oraz fabularne o tematyce historycznej. Kanał w standardowej rozdzielczości obecny jest na polskim rynku od 2004 roku (początkowo jako Viasat History), a w 2016 roku uruchomiono jego wersję w wysokiej rozdzielczości. Wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci Telewizji Kablowej Chopin mieli już dostęp do kanału Polsat Viasat History w standardowej rozdzielczości.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta Telewizji Kablowej Chopin powiększyła się o takie stacje jak TVP Polonia HD (więcej tutaj), TV Puls HD, TV4 HD, Polsat Seriale HD (więcej tutaj), RT HD, Ukraina 24 (więcej tutaj), Folx TV (więcej tutaj), TV Okazje, NTL Radomsko HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Ultra TV 4K, Funbox UHD, Filmbox Action, Docubox HD, Gametoon HD (więcej tutaj), Active Family HD (więcej tutaj) i kolejne kanały z serii Twoja Telewizja Religijna (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...