reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koncert „Solidarni z Białorusią” w Polsacie

dodano: 2020-09-21 11:55
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Igor-Herbut Polsat solidarni z białorusia 360px.jpg W najbliższą sobotę, 26 września o godz. 20:00, na PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się wyjątkowy koncert „Solidarni z Białorusią”, będący wyrazem poparcia i jedności dla narodu białoruskiego w jego drodze do demokracji. Koncert będzie transmitowany na żywo przez Telewizję Polsat. Wstęp jest bezpłatny, po pobraniu wejściówki z tej strony

Polsat
Krzysztof Ibisz 2020 Polsat solidarni PGE Narodowy 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hasłem przewodnim koncertu jest WOLNOŚĆ!
Polacy, jak żaden inny naród, rozumieją Białorusinów, gdyż to właśnie w Polsce, 40 lat temu powstała „Solidarność”. Koncert „Solidarni z Białorusią” organizowany przez operatora PGE Narodowy oraz transmitowany przez Telewizję Polsat jest okazaniem wsparcia dla narodu białoruskiego w jego walce o wolność.

Podczas tego szczególnego wydarzenia artyści odmienią słowo WOLNOŚĆ przez wszystkie możliwe przypadki! Na scenie wystąpią: Paweł Domagała, Natalia Nykiel, Řrganek, Michał Szpak, Natalia Zastępa, Grzegorz Markowski i Darek Kozakiewicz z zespołu Perfect, Krzysztof Cugowski, Chłopcy z Placu Broni, Mr. Zoob, Ira, Igor Herbut z zespołu LemON, Sebastian Riedel, Luxtorpeda, Golec Orkiestra, Enej oraz orkiestra Tomasza Szymusia. Wydarzenie także uświetni występ wyjątkowych artystów z Białorusi. 

Ze sceny usłyszymy najgłośniejsze „protest songi”;
  • „Mury” Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Řrganka,
  • „Kocham wolność” Chłopców z Placu Broni (które zostaną zaśpiewane w dwóch językach – polskim i białoruskim).

Nie zabraknie również tak znaczących dla naszej bogatej historii piosenek, jak: „Chcemy być sobą”, „Mój jest ten kawałek podłogi”, „Pieśń niepokorna” czy „Nadzieja”. 

Koncert poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Marek Bukowski.  

Jest to już druga impreza masowa, która odbędzie się na PGE Narodowym w czasie pandemii — mówi Włodzimierz Dola, Prezes operatora PGE Narodowego. Chciałbym podkreślić, iż dostosowaliśmy obiekt, działania i procedury do obowiązujących przepisów, tak aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla imprezy masowej.

Wstęp na koncert jest bezpłatny po zarejestrowaniu się i pobraniu bezpłatnego biletu na stronie koncertbialorus.pgenarodowy.pl. Liczba biletów jest ograniczona. Organizator zaleca wydruk wejściówki, co pozwoli usprawnić wchodzenie na arenę. Bilety są imienne.

Podczas koncertu zaplanowana jest zbiórka pieniędzy na rzecz represjonowanych Białorusinów. 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. 

Transmisja koncertu „Solidarni z Białorusią” rozpocznie się o godzinie 20:00, w sobotę 26 września w Telewizji Polsat, IPLA.TV oraz Interia.pl.
Patronat medialny wydarzenia „Solidarni z Białorusią:” objęła interia.pl

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...