reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery Ultra i HDL HD w MTS TV

dodano: 2020-09-21 20:51 | aktualizacja: 2020-09-21 21:29
autor: RO | źródło: obob.tv

MTS TV Rosyjska platforma MTS TV dodała szereg nowych kanałów telewizyjnych. Jednym z nich jest Discovery Ultra, który znalazł się w podstawowym pakiecie HD. Rosja jest pierwszym rynkiem na świecie, na którym rozpoczął nadawanie Discovery w ultrawysokiej rozdzielczości.

https://mtsum.ru/wp-content/uploads/2017/05/nastrojka-sputnikovogo-tv-mts.jpg
MTS TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ze wszystkich rosyjskich platform DTH tylko MTS TV ma transmitować Discovery Ultra.

Ponadto do oferty włączony został HDL HD. To kanał o ludziach i przyrodzie, o odkryciach naukowych i różnorodności życia, fizycznych i intelektualnych możliwościach człowieka, jego wiedzy o otaczającym świecie, zjawiskach naturalnych i Wszechświecie.

Żiwi! prezentuje zdrowy styl życia, fitness i harmonię. Widz bezpośrednio na kanapie przed telewizorem może doświadczyć wszystkiego, co dotyczy klubów fitness.

Dla miłośników sztuk walki jest dystrybuowany M1-Global. Fani hokeja będą mogli kibicować swoim ulubionym drużynom w turniejach Kontynentalnej Ligi Hokejowej na kanale KHL HD. Sympatycy koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i innych sportów zobaczą najlepsze mecze krajowe, europejskie i światowe na kanale Match! Igra HD. A kanał Match! Strana opowie o wydarzeniach w rosyjskim sporcie.

W sierpniu operator przesunął z droższego pakietu Razszirennyj do podstawowego kanały telewizyjne Mużskoje kino HD, Kinoswidanije, Nasze nowoje kino, Kinomiks i Gulli Girl. Linię pakietów rozszerzonych uzupełnił o kanał retro Nostalgia. Pakiet dla dorosłych o Kinoużas HD, a dla najmłodszych widzów w pakiecie Detskij zaoferował Malysz TV z grami rozwojowymi i kreskówkami.

MTS TV jest transmitowana przez satelitę ABS 2A (74,9°E). Oferta jest szyfrowana w systemach Irdeto 2 i Verimatrix.

Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama