reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sieć Vectra z nowym logo

dodano: 2020-09-23 05:47 | aktualizacja: 2020-09-23 10:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra Sieć Vectra zmieniła swoje logo. - Rok 2020 jest szczególnym czasem dla Vectry. W wyniku dołączenia sieci Multimedia Polska do Grupy Vectra staliśmy się największym operatorem telewizji kablowej w Polsce. Co zmieniliśmy? Po pierwsze, sam napis - dzięki zastosowaniu nowej, bardziej przyjaznej czcionki. A po drugie, dodaliśmy naszemu znakowi dynamiki i energii, które realizuje żółty obiekt graficzny symbolizujący literę „v” - informuje operator. Vectra zapowiada też aplikację Lecton, pozwalającą na słuchanie podcastów, audiobooków i audioseriali.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zmieniamy się dla was. Rok 2020 jest szczególnym czasem dla Vectry. W wyniku dołączenia sieci Multimedia Polska do Grupy Vectra staliśmy się największym operatorem telewizji kablowej w Polsce: zasięg - blisko 4,5 mln gospodarstw domowych, ponad 1,7 mln klientów, ponad 2000 miejscowości w Polsce, około 12 mln osób w zasięgu usług Vectry. Wdrażane zmiany wpływają na sposób użytkowania naszych usług. Nasza oferta staje się coraz bogatsza, a dostęp do niej jest bardziej przyjazny. Nieustannie inwestujemy w infrastrukturę światłowodową oraz poziom obsługi naszych klientów. Udostępniamy kolejne narzędzia, które sprawiają, że kontakt z firmą staje się prosty i nowoczesny. Zupełnie jak nasze nowe logo. Co zmieniliśmy? Po pierwsze, sam napis - dzięki zastosowaniu nowej, bardziej przyjaznej czcionki. A po drugie, dodaliśmy naszemu znakowi dynamiki i energii, które realizuje żółty obiekt graficzny symbolizujący literę „v” - informuje operator sieci Vectra.

Przypomnijmy, iż 31 stycznia br. Vectra sfinalizowała transakcję zakupu 100 proc. akcji spółki Multimedia Polska (więcej tutaj).

Jak zapowiada Vectra, zmiana logo to dopiero początek. Fanom muzyki operator udostępnił aplikację Tidal (więcej tutaj). Czytelnikom dostarcza usługę Prasa Online, dzięki której setki różnych gazet można mieć zawsze pod ręką (więcej tutaj). Dla kinomanów uzupełnia bibliotekę VOD, z której można korzystać nie tylko za pośrednictwem dekodera, ale również dzięki usłudze TV Online - z poziomu przeglądarki internetowej oraz poprzez bezpłatną aplikację na urządzeniach mobilnych (więcej tutaj). Niebawem wprowadzi kolejną aplikację - Lecton, pozwalającą na słuchanie podcastów, audiobooków i audioseriali (dane za Vectrą).

Dodajmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Vectra powiększyła się o takie stacje telewizyjne jak TVR HD i Insight TV UHD, a ponadto operator przedłużył umowę na kanały Sportklub HD i Fightklub HD (więcej tutaj).

Dotychczasowy logotyp Vectry funkcjonował od 2014 roku (więcej tutaj).
 
Dotychczasowe logo sieci Vectra, foto: archiwum
Dotychczasowe logo sieci Vectra, foto: archiwum


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...