reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3. Wodecki Twist Festiwal w Playerze i na YouTubie

dodano: 2020-09-22 17:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Wodecki Twist Festiwal 27 września br. odbędzie się specjalny koncert galowy „Dobrze, że jesteś” z najpiękniejszymi piosenkami o miłości, organizowany przez Fundację im. Zbigniewa Wodeckiego. Wśród artystów znajdą się m.in. Natalia Kukulska, Kuba Badach i Ania Rusowicz. Transmisję z tego wyjątkowego wydarzenia będzie można obejrzeć w sieci na kanale YouTube fundacji oraz w Playerze – bez opłat i konieczności logowania. W tym trudnym momencie dla kultury najważniejsze jest to, aby się nie poddawać. Z miłości do muzyki!

Wodecki Twist Festiwal Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Zapraszam na magiczny dzień, najpiękniejsze utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, piękne głosy, teatr i jak zawsze Tata. Kochani, jest dla nas niezwykle ważne, aby mimo wszystkich trudności, jakie spadły na kulturę w tym roku, spotkać się z Wami, naszą publicznością. Nie możemy tego zrobić jak zwykle w pięknych salach koncertowych Krakowa, przenosimy więc jedną z nich dla Was do sieci. Jestem pewna , że koncert, jaki przygotowaliśmy, przyniesie nam wszystkim mnóstwo radości. Z miłości do muzyki!

- mówi dyrektor artystyczna festiwalu Kasia Wodecka-Stubbs.

Ostatnie miesiące zrewolucjonizowały świat kultury, który w ekspresowym tempie przechodzi do sieci. To dla nas powód do dumy i radości, że możemy być częścią tego procesu, a tak prestiżowe wydarzenia, jak WODECKI TWIST FESTIWAL wybierają współpracę z Playerem! Liczę, że fani twórczości Zbigniewa Wodeckiego docenią wolność wyboru miejsca i ekranu!

- mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Wypełniony najpiękniejszymi piosenkami o miłości jubileuszowy koncert transmitowany będzie na żywo 27 września o godz. 20:00 z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Specjalne aranżacje wielkich przebojów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego na tę okazję przygotował Tomasz Szymuś, pod którego batutą wystąpią muzycy tego dnia. Zespołowi będą towarzyszyć artyści Santander Orchestra.

Na scenie pojawią się: Kuba Badach, Ania Rusowicz, Natalia Kukulska oraz Ewelina Cassette, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Agnieszka Judycka i Daniel Malchar, związani z teatrem Słowackiego. Koncert poprowadzi Magda Miśka-Jackowska. Część muzyczną koncertu „Dobrze, że jesteś” uzupełnią audiowizualne materiały z archiwum. Oprawa artystyczna wydarzenia powstanie na podstawie grafik Krzysztofa „Kuki” Iwańskiego oraz fotografii Weroniki Łodzińskiej-Duda.

Koncert „Dobrze, że jesteś” transmitowany będzie na żywo w Playerze już 27 września o godz. 20:00 – bez opłat i konieczności logowania! Festiwal można też śledzić na kanale YT Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

469 zł Więcej...
reklama