reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3. Wodecki Twist Festiwal w Playerze i na YouTubie

dodano: 2020-09-22 17:57
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Wodecki Twist Festiwal 27 września br. odbędzie się specjalny koncert galowy „Dobrze, że jesteś” z najpiękniejszymi piosenkami o miłości, organizowany przez Fundację im. Zbigniewa Wodeckiego. Wśród artystów znajdą się m.in. Natalia Kukulska, Kuba Badach i Ania Rusowicz. Transmisję z tego wyjątkowego wydarzenia będzie można obejrzeć w sieci na kanale YouTube fundacji oraz w Playerze – bez opłat i konieczności logowania. W tym trudnym momencie dla kultury najważniejsze jest to, aby się nie poddawać. Z miłości do muzyki!

Wodecki Twist Festiwal Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Zapraszam na magiczny dzień, najpiękniejsze utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, piękne głosy, teatr i jak zawsze Tata. Kochani, jest dla nas niezwykle ważne, aby mimo wszystkich trudności, jakie spadły na kulturę w tym roku, spotkać się z Wami, naszą publicznością. Nie możemy tego zrobić jak zwykle w pięknych salach koncertowych Krakowa, przenosimy więc jedną z nich dla Was do sieci. Jestem pewna , że koncert, jaki przygotowaliśmy, przyniesie nam wszystkim mnóstwo radości. Z miłości do muzyki!

- mówi dyrektor artystyczna festiwalu Kasia Wodecka-Stubbs.

Ostatnie miesiące zrewolucjonizowały świat kultury, który w ekspresowym tempie przechodzi do sieci. To dla nas powód do dumy i radości, że możemy być częścią tego procesu, a tak prestiżowe wydarzenia, jak WODECKI TWIST FESTIWAL wybierają współpracę z Playerem! Liczę, że fani twórczości Zbigniewa Wodeckiego docenią wolność wyboru miejsca i ekranu!

- mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Wypełniony najpiękniejszymi piosenkami o miłości jubileuszowy koncert transmitowany będzie na żywo 27 września o godz. 20:00 z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Specjalne aranżacje wielkich przebojów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego na tę okazję przygotował Tomasz Szymuś, pod którego batutą wystąpią muzycy tego dnia. Zespołowi będą towarzyszyć artyści Santander Orchestra.

Na scenie pojawią się: Kuba Badach, Ania Rusowicz, Natalia Kukulska oraz Ewelina Cassette, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Agnieszka Judycka i Daniel Malchar, związani z teatrem Słowackiego. Koncert poprowadzi Magda Miśka-Jackowska. Część muzyczną koncertu „Dobrze, że jesteś” uzupełnią audiowizualne materiały z archiwum. Oprawa artystyczna wydarzenia powstanie na podstawie grafik Krzysztofa „Kuki” Iwańskiego oraz fotografii Weroniki Łodzińskiej-Duda.

Koncert „Dobrze, że jesteś” transmitowany będzie na żywo w Playerze już 27 września o godz. 20:00 – bez opłat i konieczności logowania! Festiwal można też śledzić na kanale YT Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...