reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce więcej kanałów z 46°E?

dodano: 2020-09-24 19:58
autor: RO | źródło: obob.tv

Azerkosmos Jest bardzo możliwe, że w najbliższym czasie wzrośnie liczba kanałów telewizyjnych i radiowych nadawanych na azerskim satelicie telekomunikacyjnym Azerspace 1 z pozycji orbitalnej 46°E. Państwowy operator satelitarny Azerkosmos ogłosił umowę z firmą, która świadczy usługi nadawcze na całym świecie.

Viewmedia
Viewmedia platforma amos 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowym klientem operatora została firma ViewMedia, która będzie świadczyć usługi satelitarne swoim klientom na Bliskim Wschodzie, w Europie i Afryce. Poza usługami satelitarnymi firma dystrybuuje treści przez globalny Internet (IPTV, VOD, itp.).

ViewMedia nadaje na całym świecie ponad 150 kanałów telewizyjnych i radiowych z wielu platform naziemnych oraz zapewnia wygodną dystrybucję treści wideo dla operatorów telekomunikacyjnych dzięki wysokiej jakości infrastrukturze.
 

Te partnerstwo umożliwi nam nieprzerwaną dystrybucję popularnych kanałów wśród milionów naszych widzów, zwłaszcza w regionie afrykańskim

- skomentowała dyrektor handlowy ViewMedia, Safia Rana.

Możliwe, że ViewMedia rzeczywiście skupi się na nadawaniu dla afrykańskich odbiorców za pośrednictwem pasma C, tak jak ma to miejsce obecnie.

Satelita Azerspace-1 został wyniesiony w lutym 2013 roku i jest wyposażony w 24 transpondery pasma C i 12 transponderów pasma Ku. Usługi oferuje z pozycji orbitalnej 46°E.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Satelity


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przełącznik HDMI 5x1 4K/60Hz z pilotem MT5207

Sumator HDMI: 5 wejść - 1 wyjście tzw. HDMI switch...

99 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...