reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Małżeństwo i filmy w październiku w Lifetime

dodano: 2020-09-24 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W październiku br. kanał Lifetime poleca swoim widzom takie programy jak „Małżeństwo warte miliony” i „Mania chomikowania” (sezon 11.), a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Wariatki” i „Śmiertelna pułapka”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. w telewizji Lifetime zagoszczą programy „Małżeństwo warte miliony”, łączący partnerów pochodzących z zupełnie odmiennych światów, i „Mania chomikowania”, która daje się we znaki nie tylko tym, którzy cierpią na tę przypadłość, ale także całemu otoczeniu wokół. Stacja zaprezentuje też nowe tytuły w cyklu „Kino Lifetime”. Tym razem nadawca proponuje współczesny remake filmu „Wariatki” o nierozerwalnej przyjaźni dwóch dziewczyn oraz wstrząsający thriller pod tytułem „Śmiertelna pułapka”.

Październik 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
Propozycje filmowe kanału Lifetime (więcej tutaj).

„Małżeństwo warte miliony” („Marrying Millions”)
emisja: w środy (od 7 października br.) o 21:00

Program śledzi losy sześciu par planujących zalegalizowanie swoich związków. Problem w tym, że zakochani pochodzą z dwóch różnych światów. Przeciętni ludzie nagle trafiają do środowiska bogaczy, pełnego luksusu, ekstrawaganckich doświadczeń i egzotycznych podróży. Na pozór takie życie wydaje się spełnieniem marzeń, ale rzeczywistość weryfikuje ten pogląd. W drodze do ołtarza obie strony muszą pójść na kompromis, by pogodzić dzielące ich różnice i odnaleźć się w kompletnie nowym otoczeniu.

„Mania chomikowania” 11 („Hoarders” 11)
emisja: w piątki (od 16 października br.) o 21:00

- W „Manii chomikowania” przewrócimy do góry nogami chaotyczny świat kompulsywnych zbieraczy. Kompulsywne zbieractwo to zaburzenie psychiczne, objawiające się potrzebą kolekcjonowania przedmiotów, także tych bezwartościowych, niebezpiecznych albo brudnych. Nasi bohaterowie potrzebują pomocy. Mają problemy zdrowotne, grozi im eksmisja, bądź rozpad rodziny. Z nami przejdą kompletną transformację. „Mania chomikowania” to serial prezentujący pracę ekspertów pomagających ludziom z zaburzeniami wyjść na prostą. Nie jest to łatwe. Wyrzucenie choćby drobnej rzeczy - zabawki, gąbki, gnijącego kawałka ciasta - jest dla nich nie do zniesienia. Nie pozwalają doprowadzić sprzątania do końca, bez względu na skutki. Niektórzy potrafią skorzystać z fachowej pomocy i zacząć wszystko od nowa. Pod koniec każdego odcinka dowiadujemy się komu udało się zapanować nad swoją manią, a kto mimo pomocy, nie uporał się ze swoim zaburzeniem - czytamy w opisie programu (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Wariatki” („Beaches”)
emisja: we wtorek, 20 października br. o 22:00

Współczesny remake kultowego wyciskacza łez z 1988 pod tym samym tytułem. Śledzimy trwającą całe życie przyjaźń między urodzoną w Los Angeles CC Bloom i bogatą dziewczyną z San Francisco Hillary Whitney po ich nieoczekiwanym spotkaniu na Venice Beach. W tej współczesnej wersji CC Bloom jest początkującą gwiazdą muzyki pop, która walczy o przetrwanie w Los Angeles, dopóki nie zostaje odkryta przez producenta muzycznego. Hillary Whitney jest córką wybitnego prawnika, która chce odzyskać kontrolę nad własnym życiem i wydostać się spod kontroli swojego dominującego ojca. Ich przyjaźń, ze wszystkimi jej wzlotami i upadkami - utrzymuje ich przez dziesięciolecia, ale kończy się tragicznie wraz z przedwczesną śmiercią Hillary Whitney.

„Kino Lifetime”:
„Śmiertelna pułapka” („Forgotten Evil”)
emisja: w październiku br.

Renee budzi się w ciasno zawiązanym worku zanurzonym pod wodą. Z trudem udaje jej się wydostać ze śmiertelnej pułapki. Kiedy ponownie odzyskuje przytomność, nie pamięta swojego wcześniejszego życia. Po opuszczeniu szpitala Renee próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, chociaż nawet nie rozpoznaje własnego męża. Kiedy osoby z jej otoczenia zaczynają ginąć w wypadkach, kobieta - by przeżyć - musi sobie przypomnieć, kim jest (więcej tutaj).
 
Masiela Lusha i Angie Teodora Dick w filmie „Śmiertelna pułapka”, foto: A+E Networks
Masiela Lusha i Angie Teodora Dick w filmie „Śmiertelna pułapka”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...