reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Next Film: „Tarapaty 2” w kinach

dodano: 2020-09-25 03:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Agora Next Film „Tarapaty 2” Od piątku, 25 września br. w kinach w całej Polsce widzowie mogą oglądać film „Tarapaty 2”. Producentem filmu jest Koi Studio, koproducentami są Mazowiecki i Warszawski Fundusz Filmowy, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Piramida Film i Haka Films, a dystrybutorem jest Next Film (Agora). Film współfinansowany był przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy i Podkarpacki Fundusz Filmowy.

Agora Next Film „Tarapaty 2”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji - „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julii - dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 1dwunastolatka, a razem z nią kłopoty. - Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza - czytamy w opisie.

„Tarapaty 2” - o filmie - scenariusz i reżyseria: Marta Karwowska, zdjęcia: Jakub Burakiewicz, producent: Koi Studio, Agnieszka Dziedzic, gatunek: familijny, przygodowy, długość: 87 minut, produkcja: Polska, obsada: Pola Król, Mia Goti, Marta Malikowska, Marta Juras, Sandra Korzeniak, Anna Bielecka, Małgorzata Maślanka, Justyna Wasilewska, Joanna Szczepkowska, Zbigniew Zamachowski, Jakub Janota-Bzowski, Tomasz Ziętek, Marcin Pempuś, Andrzej Walden, Rafał Skalski, Grzegorz Jaroszuk, Robert Kowalczyk, Maciej Gruszczyński, Jakub Burakiewicz, Maciej Kwiatkowski, Angarag Tsolmon i Paweł Staszewski.
 
Marta Malikowska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Tarapaty 2”, foto: Agora
Marta Malikowska na plakacie promującym kinową emisję filmu „Tarapaty 2”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...